Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2014 / 2015 skupina B
-
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa7
NTK Spin Šoštanj4
ŠD Izlakepetek,10.10.20140
ŠD Marija Gradec11
Cinkarna Celje Bsreda,8.10.20148
NTK Tempo Velenje B3
Brestanicasreda,8.10.201410
NTK Trbovlje B1
ŠD Partizan Taborčetrtek,9.10.20141
NTK Radeče10
NTK Vrhovotorek,7.10.2014
ŠD Partizan TaborProsta ekipa1
Brestanica10
NTK Spin Šoštanjsreda,15.10.20143
NTK Vrhovo8
Cinkarna Celje Bčetrtek,16.10.20147
ŠD Izlake4
NTK Trbovlje Bpetek,17.10.201410
ESOT Rimske Toplice1
ŠD Marija Gradecsreda,15.10.201410
NTK Tempo Velenje B1
NTK Radečesreda,15.10.20144
NTK Tempo Velenje B7
Cinkarna Celje Bsreda,22.10.20141
ŠD Partizan Tabor10
ESOT Rimske Toplicetorek,21.10.20146
NTK Trbovlje B5
Brestanicačetrtek,23.10.20140
ŠD Marija Gradec11
NTK Vrhovosreda,22.10.20141
NTK Radeče10
NTK Spin Šoštanjtorek,21.10.2014
ŠD IzlakeProsta ekipa2
ESOT Rimske Toplice9
NTK Vrhovosreda,5.11.20144
NTK Spin Šoštanj7
Cinkarna Celje Bpetek,7.11.201411
ŠD Izlake0
ŠD Partizan Taborpetek,7.11.20144
NTK Radeče7
NTK Trbovlje Btorek,4.11.201410
NTK Tempo Velenje B1
ŠD Marija Gradecsreda,5.11.2014
BrestanicaProsta ekipa5
NTK Tempo Velenje B6
NTK Vrhovosreda,12.11.20140
NTK Trbovlje B11
Cinkarna Celje Bčetrtek,13.11.20146
ŠD Partizan Tabor5
Brestanicatorek,11.11.20140
ŠD Marija Gradec11
NTK Spin Šoštanjsreda,12.11.20148
ŠD Izlake3
ESOT Rimske Toplicepetek,14.11.2014
NTK RadečeProsta ekipa7
NTK Spin Šoštanj4
NTK Vrhovopetek,21.11.201411
NTK Radeče0
ŠD Partizan Tabortorek,18.11.20140
ESOT Rimske Toplice11
NTK Tempo Velenje Bsreda,19.11.201410
NTK Trbovlje B1
ŠD Marija Gradecčetrtek,20.11.20146
Brestanica5
ŠD Izlakesreda,19.11.2014
Cinkarna Celje BProsta ekipa10
NTK Vrhovo1
NTK Trbovlje Bčetrtek,27.11.20144
Brestanica7
ESOT Rimske Toplicesreda,26.11.201411
Cinkarna Celje B0
ŠD Partizan Taborponedeljek,24.11.20147
NTK Tempo Velenje B4
NTK Spin Šoštanjsreda,26.11.2014
ŠD Marija GradecProsta ekipa5
ŠD Izlake6
NTK Radečepetek,28.11.201410
NTK Radeče1
Brestanicatorek,2.12.20145
ŠD Marija Gradec6
ŠD Partizan Taborsreda,3.12.20141
NTK Trbovlje B10
NTK Tempo Velenje Bčetrtek,4.12.20148
Cinkarna Celje B3
ŠD Izlakeponedeljek,1.12.20141
ESOT Rimske Toplice10
NTK Spin Šoštanjsreda,3.12.2014
NTK VrhovoProsta ekipa10
Cinkarna Celje B1
Brestanicaponedeljek,8.12.2014
NTK Tempo Velenje BProsta ekipa7
NTK Radeče4
ESOT Rimske Toplicetorek,9.12.20149
ŠD Izlake2
ŠD Marija Gradecpetek,12.12.20149
NTK Spin Šoštanj2
NTK Trbovlje Bpetek,12.12.201411
NTK Vrhovo0
ŠD Partizan Taborčetrtek,11.12.20141
ŠD Marija Gradec10
Brestanicasreda,17.12.20147
ESOT Rimske Toplice4
NTK Trbovlje Bsreda,17.12.20140
ŠD Partizan Tabor11
NTK Tempo Velenje Btorek,16.12.201411
Cinkarna Celje B0
NTK Radečeponedeljek,15.12.201410
NTK Vrhovo1
ŠD Izlakečetrtek,18.12.2014
NTK Spin ŠoštanjProsta ekipa0
Brestanica11
NTK Vrhovosreda,7.1.2015
NTK Trbovlje BProsta ekipa5
ŠD Izlake6
NTK Tempo Velenje Bpetek,9.1.201510
NTK Radeče1
ŠD Marija Gradectorek,6.1.201511
NTK Spin Šoštanj0
ŠD Partizan Taborpetek,9.1.20159
Cinkarna Celje B2
ESOT Rimske Topliceponedeljek,5.1.20152
Brestanica9
NTK Tempo Velenje Bsreda,14.1.20152
ŠD Partizan Tabor9
NTK Trbovlje Btorek,13.1.201511
NTK Vrhovo0
NTK Radečečetrtek,15.1.2015
ESOT Rimske Toplice
Stanje lestvice po 12. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. Cinkarna Celje B 11 11 0 104 17 22 2. NTK Tempo Velenje B 11 9 2 91 30 18 3. NTK Spin Šoštanj 11 9 2 90 31 18 4. NTK Vrhovo 11 9 2 96 25 18 5. NTK Trbovlje B 11 5 6 54 67 10 6. NTK Radeče 11 5 6 51 70 10 7. ŠD Izlake 11 4 7 62 59 8 8. ESOT Rimske Toplice 10 4 6 46 64 8 9. ŠD Partizan Tabor 11 2 9 16 105 4 10. Brestanica 11 2 9 38 83 4 11. ŠD Marija Gradec 11 0 11 12 109 0
Lestvica posameznikov po 12. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Boris Škoberne 33 28 5 90 24 1184 831 2. Marko Kosem 33 28 5 88 24 1170 850 3. Polona Belavič 33 26 7 85 41 1226 979 4. Silvo Vižintin 30 25 5 81 30 1156 860 5. Spasoje Tešanovič 32 25 7 81 31 1131 833 6. Jože Mazej 33 25 8 83 34 1209 930 7. Tomaž Možek 24 23 1 70 11 860 536 8. Vojteh Štor 28 21 7 66 38 1009 858 9. Fredi Vodušek 24 20 4 63 25 885 662 10. Vlado Potočnik 30 20 10 68 44 1117 974 11. Simon Ročnik 26 19 7 63 29 930 736 12. Aleš Knez 29 18 11 60 44 963 873 13. Robert Dornik 30 17 13 65 46 1053 919 14. Janez Škerlak 22 16 6 55 25 759 646 15. Slavko Kovač 19 15 4 47 23 665 514 16. Bojan Maselj 14 14 0 42 11 572 409 17. Janko Bec 21 13 8 45 32 732 638 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Iztok Zupančič 30 13 17 45 60 943 990 19. Peter Zupan 30 12 18 50 61 968 1042 20. Nedeljko Čikojević 12 11 1 35 6 430 291 21. Milan Rožič 12 11 1 33 11 459 331 22. Sebastijan Martinčič 22 11 11 38 40 702 698 23. Jože Vodlan 23 11 12 47 41 798 746 24. Živa Prezelj 24 10 14 43 52 821 864 25. Martin Tramšek 27 10 17 49 58 953 1014 26. Andraž Zupan 26 9 17 34 57 760 900 27. Janez Jontez 14 8 6 31 20 456 411 28. Tomaž Petrič 26 8 18 36 58 773 913 29. Mirko Petek 14 7 7 25 23 434 432 30. Andrej Šmit 12 6 6 25 24 469 469 31. Janko Pondelak 21 6 15 26 49 647 753 32. Alojz Lipar 30 6 24 28 78 875 1089 33. Viki Košar 6 5 1 17 5 228 154 34. Rado Rednjak 6 4 2 12 6 174 160 35. Mitja Orožen 21 4 17 15 54 499 715 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Miran Hočevar 3 3 0 9 2 118 80 37. Jure Kreutz 9 3 6 11 22 270 333 38. Bogdan Petek 14 3 11 17 38 447 566 39. Franc Dolenc 15 3 12 14 41 395 552 40. Ivan Rajh 24 3 21 19 65 668 853 41. Žiga Baloh 26 3 23 19 72 615 934 42. Anton Knap 32 3 29 18 90 717 1138 43. Matevž Polutnik 3 2 1 7 4 104 95 44. Bojan Bezgovšek 5 2 3 8 11 151 177 45. Damjan Palčič 16 2 14 12 44 425 574 46. Stane Petrič 22 2 20 23 64 695 907 47. Primož Šlogar 1 1 0 3 0 35 24 48. Munin Mahmutovič 2 1 1 5 3 76 62 49. Nejc Kovačič 3 1 2 3 7 75 101 50. Marjan Ulaga 5 1 4 5 13 146 176 51. Marko Kenig 6 1 5 4 16 122 204 52. Andrej Baloh 23 1 22 6 66 420 766 53. Tilen Kozamernik 1 0 1 2 3 39 43 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Jan Bec 1 0 1 1 3 32 43 55. Vlado Blatnik 1 0 1 0 3 9 33 56. Jernej Gregl 2 0 2 0 6 25 66 57. Simon Zupančič 3 0 3 1 9 42 109 58. Jože Vajdič 3 0 3 0 9 48 99 59. Edita Malik 6 0 6 1 18 88 205 60. Andrej Kitak 9 0 9 4 27 206 328 61. Boštjan Meserko 28 0 28 2 84 459 949
Lestvica dvojic po 12. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Boris Škoberne 18 15 3 48 13 621 458 2. Marko Kosem 16 14 2 45 14 613 470 3. Silvo Vižintin 15 13 2 43 16 602 471 4. Jože Mazej 17 11 6 40 22 596 483 5. Robert Dornik 20 10 10 37 40 699 722 6. Vojteh Štor 10 9 1 28 8 352 252 7. Janko Bec 11 9 2 30 15 442 387 8. Polona Belavič 12 9 3 30 13 425 323 9. Tomaž Možek 13 9 4 30 25 539 490 10. Bojan Maselj 9 8 1 24 9 322 263 11. Vlado Potočnik 11 8 3 30 17 472 418 12. Fredi Vodušek 11 8 3 25 18 401 375 13. Slavko Kovač 12 8 4 29 18 452 440 14. Janez Škerlak 12 8 4 28 22 473 448 15. Iztok Zupančič 12 8 4 26 21 453 410 16. Peter Zupan 12 7 5 28 22 466 442 17. Martin Tramšek 11 6 5 24 21 404 413 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Jože Vodlan 14 6 8 29 32 575 557 19. Simon Ročnik 6 5 1 15 5 212 183 20. Ivan Rajh 8 5 3 19 15 328 314 21. Aleš Knez 11 5 6 21 23 370 402 22. Nedeljko Čikojević 5 4 1 14 4 185 134 23. Franc Dolenc 8 4 4 17 19 334 330 24. Andraž Zupan 11 4 7 21 24 410 419 25. Rado Rednjak 3 3 0 9 3 120 98 26. Živa Prezelj 8 3 5 16 20 329 327 27. Sebastijan Martinčič 8 3 5 14 18 297 295 28. Mitja Orožen 8 3 5 10 18 238 270 29. Spasoje Tešanovič 9 3 6 17 18 308 295 30. Milan Rožič 2 2 0 6 0 66 33 31. Jure Kreutz 3 2 1 8 4 128 106 32. Janez Jontez 3 2 1 7 3 95 71 33. Jolanda Belavič 3 2 1 6 3 81 64 34. Damjan Palčič 5 2 3 9 10 172 180 35. Janko Pondelak 9 2 7 13 22 292 334 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Boštjan Meserko 9 2 7 7 23 222 301 37. Tomaž Petrič 13 2 11 12 34 368 482 38. Anton Knap 13 2 11 8 35 329 450 39. Tilen Kozamernik 1 1 0 3 0 34 27 40. Stane Skubic 1 1 0 3 1 42 36 41. Viki Košar 2 1 1 4 3 67 57 42. Iztok Perme 2 1 1 3 4 63 69 43. Bogdan Petek 3 1 2 6 7 123 126 44. Primož Šlogar 3 1 2 5 6 96 97 45. Vlado Blatnik 3 1 2 4 6 89 93 46. Simon Zupančič 4 1 3 4 11 107 149 47. Andrej Šmit 6 1 5 6 15 167 207 48. Mirko Petek 6 1 5 4 15 147 188 49. Jurij Bezgovšek 10 1 9 9 28 287 375 50. Stane Petrič 11 1 10 9 30 269 393 51. Andrej Baloh 11 1 10 5 31 253 397 52. Alojz Lipar 12 1 11 12 34 386 474 53. Jan Bec 1 0 1 2 3 44 52 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Bojan Bezgovšek 1 0 1 1 3 30 40 55. Matevž Polutnik 1 0 1 0 3 21 33 56. Jože Vajdič 1 0 1 0 3 18 33 57. Nejc Kovačič 1 0 1 0 3 10 33 58. Edita Malik 2 0 2 0 6 37 66 59. Marko Kenig 2 0 2 0 6 30 65 60. Marjan Ulaga 6 0 6 3 18 149 218 61. Žiga Baloh 9 0 9 4 27 204 326 Obvestila lige
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Bubka BarKmetijska trgovina CerjakObčina BrežiceKjučavničarstvo DeržičARtisk | Aleksander Rožman s.p.SL InženiringFoto RožmanOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeGostilna LesLokal KrškoVulkanizerstvo FurlanPrva ligaPekarstvo Dean Klemenčič s.p.Terme ČatežTUŠ market DušakHidroelektrarne na Spodnji SaviKrajevna skupnost DobovaFoto MolanProdaja vin: Janko in Martina Matjašič