Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2015 / 2016 skupina B
-
ELIN-RUDNIK HrastnikProsta ekipa8
ŠD Partizan Tabor3
ŠD Marija Gradectorek,13.10.20156
NTK Trbovlje B5
ESOT Rimske Toplicesreda,14.10.20158
NTK Spin Šoštanj3
ŠD Izlakepetek,16.10.20158
NTK Radeče3
Brestanicatorek,13.10.20152
Brestanica9
NTK Trbovlje Bsreda,21.10.20150
ŠD Marija Gradec11
NTK Spin Šoštanjsreda,21.10.20157
ELIN-RUDNIK Hrastnik4
ESOT Rimske Toplicečetrtek,22.10.20150
ŠD Partizan Tabor11
NTK Radečetorek,20.10.2015
ŠD IzlakeProsta ekipa7
ESOT Rimske Toplice4
Brestanicasreda,4.11.2015
ŠD Marija GradecProsta ekipa2
ŠD Partizan Tabor9
NTK Trbovlje Btorek,3.11.20152
ŠD Izlake9
ELIN-RUDNIK Hrastnikponedeljek,2.11.201511
NTK Spin Šoštanj0
NTK Radečepetek,6.11.2015
NTK Radeče
Stanje lestvice po 4. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Spin Šoštanj 4 4 0 40 4 8 2. ELIN-RUDNIK Hrastnik 3 3 0 24 9 6 3. NTK Trbovlje B 4 3 1 25 19 6 4. NTK Radeče 3 2 1 19 14 4 5. ESOT Rimske Toplice 4 2 2 27 17 4 6. ŠD Izlake 3 1 2 12 21 2 7. ŠD Partizan Tabor 4 1 3 10 34 2 8. ŠD Marija Gradec 3 0 3 7 26 0 9. Brestanica 4 0 4 12 32 0
Lestvica posameznikov po 4. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Aleš Knez 12 10 2 32 12 455 352 2. Jože Mazej 9 9 0 27 0 297 120 3. Jure Avberšek 9 9 0 27 5 347 238 4. Aljaž Klenovšek 8 8 0 24 6 320 247 5. Vojteh Urbajs 9 8 1 25 5 318 215 6. Spasoje Tešanovič 9 8 1 24 4 305 203 7. Janez Jontez 12 7 5 25 18 396 361 8. Peter Zupan 9 6 3 18 9 254 203 9. Jure Kreutz 12 6 6 23 20 403 373 10. Marko Avberšek 6 5 1 17 6 225 168 11. Alojz Medvešek 9 5 4 18 14 304 302 12. Martin Tramšek 12 5 7 18 23 341 373 13. Franc Dolenc 6 4 2 13 11 220 220 14. Bogdan Petek 8 4 4 14 17 273 308 15. Janko Bec 8 4 4 13 14 249 261 16. Iztok Zupančič 9 4 5 16 17 308 296 17. Živa Prezelj 9 4 5 16 17 301 295 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Jolanda Belavič 3 3 0 9 1 107 50 19. Jurij Klenovšek 4 3 1 11 6 162 119 20. Stane Petrič 6 3 3 9 11 181 178 21. Jože Vodlan 7 3 4 11 15 235 236 22. Žiga Baloh 9 3 6 13 21 299 317 23. Alojz Lipar 9 3 6 11 20 239 308 24. Rok Oplotnik 2 2 0 6 0 66 32 25. Marjan Ulaga 2 2 0 6 0 66 34 26. Tomaž Možek 3 2 1 8 5 120 105 27. Sebastijan Martinčič 3 2 1 6 3 94 67 28. Andrej Baloh 9 2 7 7 24 205 320 29. Mirko Petek 1 1 0 3 1 41 32 30. Matevž Polutnik 2 1 1 5 3 73 60 31. Primož Dobravc 3 1 2 4 8 91 114 32. Aleš Romih 3 1 2 3 7 64 102 33. Tomaž Omerzel 4 1 3 5 9 102 127 34. Anton Knap 7 1 6 7 18 173 262 35. Mitja Orožen 8 1 7 5 22 190 280 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Ivan Rajh 9 1 8 9 24 262 331 37. Damjan Palčič 9 1 8 8 25 243 350 38. Roman Bergant 12 1 11 6 33 303 419 39. Janko Pondelak 1 0 1 0 3 13 33 40. Vlado Blatnik 1 0 1 0 3 12 33 41. Franc Kaše 2 0 2 1 6 54 76 42. Branko Šketako 2 0 2 0 6 41 66 43. Tomaž Pinter 3 0 3 2 9 88 122 44. Tilen Kozamernik 3 0 3 0 9 53 99 45. Boštjan Meserko 5 0 5 0 15 79 165
Lestvica dvojic po 4. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Jure Avberšek 4 4 0 12 2 150 99 2. Peter Zupan 5 4 1 12 5 178 125 3. Martin Tramšek 6 4 2 14 11 239 226 4. Spasoje Tešanovič 3 3 0 9 1 109 61 5. Živa Prezelj 3 3 0 9 3 129 92 6. Janez Jontez 4 3 1 10 3 132 101 7. Iztok Zupančič 4 3 1 10 6 158 143 8. Jože Vodlan 5 3 2 11 9 196 178 9. Aleš Knez 5 3 2 11 9 191 181 10. Jolanda Belavič 2 2 0 6 0 66 32 11. Vojteh Urbajs 2 2 0 6 1 75 54 12. Jurij Bezgovšek 2 2 0 6 1 73 50 13. Franc Dolenc 3 2 1 7 4 105 87 14. Alojz Lipar 3 2 1 6 4 91 83 15. Alojz Medvešek 3 2 1 6 5 100 91 16. Jože Mazej 4 2 2 9 6 146 132 17. Ivan Rajh 4 2 2 6 8 120 122 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Jure Kreutz 8 2 6 10 20 241 288 19. Simon Zupančič 1 1 0 3 0 35 22 20. Janko Pondelak 1 1 0 3 0 33 14 21. Rok Oplotnik 1 1 0 3 0 33 21 22. Franc Kaše 1 1 0 3 0 33 21 23. Marjan Ulaga 1 1 0 3 1 41 29 24. Matevž Polutnik 1 1 0 3 1 38 26 25. Bogdan Petek 1 1 0 3 2 47 40 26. Marko Avberšek 2 1 1 5 4 95 75 27. Aljaž Klenovšek 2 1 1 4 4 69 75 28. Mirko Petek 2 1 1 4 4 69 77 29. Tomaž Možek 2 1 1 4 5 75 95 30. Jurij Klenovšek 3 1 2 6 6 100 106 31. Janko Bec 3 1 2 3 6 73 86 32. Damjan Palčič 4 1 3 5 10 121 141 33. Andrej Baloh 5 1 4 4 13 134 172 34. Roman Bergant 6 1 5 5 16 159 207 35. Mitja Orožen 1 0 1 2 3 39 49 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Primož Dobravc 1 0 1 1 3 35 42 37. Franc Bartol 1 0 1 1 3 29 44 38. Vlado Blatnik 1 0 1 1 3 27 43 39. Franc Fajdiga 1 0 1 1 3 26 41 40. David Sluga 1 0 1 0 3 22 35 41. Tilen Kozamernik 1 0 1 0 3 19 33 42. Branko Šketako 2 0 2 3 6 69 91 43. Tomaž Omerzel 2 0 2 1 6 47 75 44. Žiga Baloh 2 0 2 1 6 44 74 45. Anton Knap 2 0 2 1 6 42 72 46. Boštjan Meserko 2 0 2 1 6 42 72 47. Aleš Romih 2 0 2 0 6 40 68 48. Stane Petrič 3 0 3 2 9 71 115 Obvestila lige