Statistika dvojice: Rok Oplotnik
|
Vse igre
Tekma | Ime Priimek | Ime Priimek | 1.set | 2.set | 3.set | 4.set | 5.set | končni rezultat |
17.kolo NTK Spin Šoštanj : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Jure Avberšek
/ Jože Mazej |
Rok Oplotnik
/ Vojteh Urbajs |
9 : 11 | 11 : 8 | 11 : 7 | 11 : 7 | 3 : 1 | |
17.kolo NTK Spin Šoštanj : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Marko Avberšek
/ Jure Avberšek |
Rok Oplotnik
/ Luka Selan |
6 : 11 | 7 : 11 | 6 : 11 | 0 : 3 | ||
16.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik : NTK Radeče | Vojteh Urbajs
/ Rok Oplotnik |
Peter Zupan
/ Janko Bec |
11 : 5 | 11 : 4 | 9 : 11 | 11 : 9 | 3 : 1 | |
13.kolo Brestanica : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Primož Dobravc
/ Mitja Orožen |
Vojteh Urbajs
/ Rok Oplotnik |
10 : 12 | 11 : 9 | 6 : 11 | 6 : 11 | 1 : 3 | |
12.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik : ŠD Izlake | Rok Oplotnik
/ Luka Selan |
Tomaž Možek
/ Iztok Zupančič |
11 : 8 | 11 : 7 | 11 : 7 | 3 : 0 | ||
11.kolo ESOT Rimske Toplice : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Aleš Knez
/ Martin Tramšek |
Jurij Klenovšek
/ Rok Oplotnik |
9 : 11 | 11 : 2 | 3 : 11 | 9 : 11 | 1 : 3 | |
9.kolo NTK Trbovlje B : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Janez Jontez
/ Matevž Polutnik |
Rok Oplotnik
/ Branko Šketako |
11 : 8 | 11 : 13 | 5 : 11 | 7 : 11 | 1 : 3 | |
9.kolo NTK Trbovlje B : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Jože Vodlan
/ Janez Jontez |
Rok Oplotnik
/ Vojteh Urbajs |
8 : 11 | 7 : 11 | 7 : 11 | 0 : 3 | ||
8.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik : NTK Spin Šoštanj | Rok Oplotnik
/ Aljaž Klenovšek |
Jure Avberšek
/ Jože Mazej |
8 : 11 | 11 : 5 | 11 : 7 | 11 : 8 | 3 : 1 | |
8.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik : NTK Spin Šoštanj | Vojteh Urbajs
/ Rok Oplotnik |
Marko Avberšek
/ Jure Avberšek |
11 : 8 | 9 : 11 | 6 : 11 | 5 : 11 | 1 : 3 | |
7.kolo NTK Radeče : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Peter Zupan
/ Alojz Medvešek |
Rok Oplotnik
/ Jurij Klenovšek |
6 : 11 | 11 : 6 | 6 : 11 | 11 : 8 | 10 : 12 | 2 : 3 |
7.kolo NTK Radeče : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Andraž Zupan
/ Alojz Medvešek |
Rok Oplotnik
/ Branko Šketako |
9 : 11 | 5 : 11 | 8 : 11 | 0 : 3 | ||
6.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik : ŠD Partizan Tabor | Rok Oplotnik
/ Branko Šketako |
Žiga Baloh
/ Andrej Baloh |
10 : 12 | 12 : 10 | 11 : 7 | 11 : 5 | 3 : 1 | |
5.kolo ŠD Marija Gradec : ELIN-RUDNIK Hrastnik | Jurij Bezgovšek
/ Alojz Lipar |
Rok Oplotnik
/ Branko Šketako |
3 : 11 | 15 : 13 | 10 : 12 | 5 : 11 | 1 : 3 | |
2.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik : ESOT Rimske Toplice | Rok Oplotnik
/ Franc Kaše |
Martin Tramšek
/ Aleš Knez |
11 : 8 | 11 : 5 | 11 : 8 | 3 : 0 |