Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2019 / 2020 skupina B
-
NTK SevnicaProsta ekipa3
ŠD Marija Gradec8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bčetrtek,3.10.20197
ŠD Tabor A4
ŠD Tabor Bsreda,2.10.20196
ŠD Izlake5
ŠD Trnavaponedeljek,30.9.20197
RTT Celje Cinkarna4
NTK Trbovlje Bponedeljek,30.9.20196
NTK Tempo Velenje C5
NTK Radečesreda,2.10.2019
NTK Trbovlje BProsta ekipa2
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B9
RTT Celje Cinkarnatorek,8.10.20194
ŠD Trnava7
NTK Tempo Velenje Cpetek,11.10.201910
NTK Sevnica1
ŠD Tabor Btorek,8.10.20197
ŠD Izlake4
ŠD Marija Gradecponedeljek,7.10.20193
ŠD Tabor A8
NTK Radečesreda,9.10.20192
NTK Trbovlje B9
NTK Sevnicasreda,16.10.201910
NTK Tempo Velenje C1
ŠD Marija Gradecsreda,16.10.20191
ŠD Trnava10
ŠD Tabor Apetek,18.10.20192
ŠD Tabor B9
NTK Radečesreda,16.10.2019
ŠD Elin Rudnik Hrastnik BProsta ekipa9
RTT Celje Cinkarna2
ŠD Izlakeponedeljek,14.10.2019
ŠD IzlakeProsta ekipa1
ŠD Marija Gradec10
ŠD Tabor Ačetrtek,24.10.201910
NTK Sevnica1
NTK Radečetorek,22.10.20199
ŠD Tabor B2
ŠD Trnavasreda,23.10.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
NTK Trbovlje Btorek,22.10.20197
RTT Celje Cinkarna4
NTK Tempo Velenje Cponedeljek,21.10.20194
ŠD Marija Gradec7
ŠD Tabor Bčetrtek,7.11.20192
NTK Trbovlje B9
ŠD Izlakesreda,6.11.2019
NTK Tempo Velenje CProsta ekipa4
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B7
NTK Sevnicatorek,5.11.20194
ŠD Tabor A7
RTT Celje Cinkarnasreda,6.11.201911
NTK Radeče0
ŠD Trnavatorek,5.11.201911
NTK Sevnica0
ŠD Trnavatorek,12.11.20198
RTT Celje Cinkarna3
ŠD Tabor Bponedeljek,11.11.20198
ŠD Izlake3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bponedeljek,11.11.2019
ŠD Tabor AProsta ekipa2
ŠD Marija Gradec9
NTK Radečečetrtek,14.11.20199
NTK Tempo Velenje C2
NTK Trbovlje Bsreda,13.11.20194
ŠD Trnava7
ŠD Marija Gradecpetek,22.11.2019
ŠD Tabor BProsta ekipa6
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B5
NTK Tempo Velenje Ctorek,19.11.20195
NTK Radeče6
RTT Celje Cinkarnatorek,19.11.20194
ŠD Izlake7
NTK Sevnicaponedeljek,18.11.20199
NTK Trbovlje B2
ŠD Tabor Asreda,20.11.201910
RTT Celje Cinkarna1
ŠD Trnavaponedeljek,25.11.2019
NTK RadečeProsta ekipa7
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
ŠD Tabor Atorek,26.11.20198
NTK Sevnica3
ŠD Marija Gradectorek,26.11.20195
ŠD Tabor B6
NTK Trbovlje Bsreda,27.11.20194
NTK Tempo Velenje C7
ŠD Izlakesreda,27.11.2019
ŠD Trnava
Stanje lestvice po 9. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. RTT Celje Cinkarna 9 9 0 73 26 18 2. NTK Sevnica 8 8 0 73 15 16 3. ŠD Izlake 8 6 2 49 39 12 4. NTK Radeče 8 5 3 59 29 10 5. ŠD Elin Rudnik Hrastnik B 8 5 3 45 43 10 6. NTK Tempo Velenje C 8 4 4 45 43 8 7. ŠD Tabor A 8 3 5 45 43 6 8. NTK Trbovlje B 8 2 6 29 59 4 9. ŠD Tabor B 8 2 6 34 54 4 10. ŠD Marija Gradec 9 1 8 26 73 2 11. ŠD Trnava 8 0 8 17 71 0
Lestvica posameznikov po 9. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Robert Dornik 24 24 0 72 3 824 334 2. Boris Škoberne 25 21 4 65 14 828 540 3. Jure Pejovnik 22 18 4 58 22 779 602 4. Vojteh Štor 23 18 5 59 24 810 631 5. Zdravko Dražetič 18 17 1 51 13 650 473 6. Tomaž Možek 20 17 3 54 13 696 442 7. Andraž Zupan 17 14 3 45 14 601 459 8. Jan Bec 22 14 8 48 30 733 655 9. Iztok Zupančič 17 13 4 41 17 588 450 10. Klemen Hrastovec 19 13 6 42 29 651 611 11. Jurij Klenovšek 22 13 9 40 34 654 641 12. Anton Markovič 12 11 1 35 7 451 311 13. Tomaž Petrič 14 11 3 33 10 441 340 14. Vojko Urbajs 17 11 6 37 22 577 457 15. Slavko Hacin 17 10 7 39 32 660 603 16. Roman Bergant 23 10 13 42 45 764 806 17. Dušan Jug 15 9 6 29 25 509 465 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Jože Cverle 20 9 11 32 37 577 672 19. Janko Bec 11 8 3 26 17 404 388 20. Peter Zupan 15 8 7 27 24 436 446 21. Boris Močilnik 15 8 7 26 26 459 445 22. Uroš Breznikar 20 7 13 26 51 635 758 23. Alojz Lipar 23 7 16 30 53 695 817 24. Dejan Petakovič 8 6 2 20 8 286 202 25. Franc Kaše 13 6 7 24 26 467 468 26. Kristijan Smrdelj 13 6 7 20 32 458 516 27. Franc Lesjak 21 6 15 27 50 643 744 28. Simon Zupančič 21 6 15 22 50 547 730 29. Stane Petrič 7 5 2 15 11 250 238 30. Bojan Bezgovšek 9 5 4 18 14 291 288 31. Marjan Peklaj 19 5 14 22 45 516 654 32. Mumin Mahmutovič 22 5 17 23 54 626 778 33. Tomaž Kajič 6 4 2 13 11 223 221 34. Bogo Zalaznik 10 4 6 17 18 321 313 35. Gregor Jenko 11 4 7 15 25 319 388 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Janko Zorenč 12 4 8 17 26 373 432 37. Boris Senegačnik 24 4 20 23 61 660 852 38. Robi Titovšek 3 3 0 9 0 100 53 39. Viki Košar 3 3 0 9 0 100 63 40. Bojan Maselj 3 3 0 9 1 106 76 41. Alojz Medvešek 4 3 1 11 5 161 130 42. Nejc Kovačič 5 3 2 12 8 200 181 43. Nedeljko Čikojević 8 3 5 14 19 284 312 44. Aleš Romih 17 3 14 13 47 471 626 45. Lojze Zore 3 2 1 8 3 105 76 46. Brane Šketako 5 2 3 9 11 162 173 47. Andrej Lavrač 6 2 4 6 15 172 212 48. Franc Dolenc 7 2 5 8 18 210 246 49. Andrej Baloh 8 2 6 9 21 252 309 50. Anton Knap 10 2 8 13 25 321 371 51. Jože Vodlan 11 2 9 14 28 345 423 52. Jernej Gregl 17 2 15 15 47 468 625 53. Milan Rožič 2 1 1 5 4 88 80 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Jože Deželak 2 1 1 4 4 72 78 55. Adis Mahmutović 2 1 1 4 5 70 81 56. Mitja Zupan 3 1 2 3 7 72 98 57. Martin Jamnikar 4 1 3 3 10 103 134 58. Janez Kuder 6 1 5 8 17 210 263 59. David Sluga 9 1 8 4 25 175 317 60. Sebastijan Martinčič 1 0 1 1 3 31 40 61. Neža Kumer 1 0 1 1 3 29 40 62. Vlado Povše 1 0 1 0 3 21 33 63. Aleš Kovač 1 0 1 0 3 14 33 64. Tomaž Pinter 2 0 2 2 6 64 79 65. Milan Hribšek 2 0 2 2 6 51 83 66. Mitja Lazar 2 0 2 1 6 54 75 67. Karl Lebič 2 0 2 0 6 36 66 68. Vanek Roter 5 0 5 4 15 142 188 69. Žiga Baloh 5 0 5 0 15 101 172 70. Tomaž Rabuzin 9 0 9 5 27 227 343 71. Igor Donko 14 0 14 9 42 369 539
Lestvica dvojic po 9. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Boris Škoberne 17 14 3 47 16 642 476 2. Robert Dornik 10 10 0 30 4 361 209 3. Tomaž Možek 10 8 2 26 9 355 268 4. Zdravko Dražetič 10 7 3 24 10 337 260 5. Jure Pejovnik 14 7 7 25 26 461 472 6. Vojteh Štor 8 6 2 21 7 284 199 7. Dušan Jug 8 6 2 21 11 331 286 8. Slavko Hacin 6 5 1 17 8 253 198 9. Vojko Urbajs 6 5 1 16 7 226 204 10. Stane Petrič 7 5 2 17 7 245 203 11. Iztok Zupančič 7 5 2 17 9 255 212 12. Andraž Zupan 8 5 3 16 14 270 255 13. Klemen Hrastovec 8 5 3 15 14 268 276 14. Roman Bergant 9 5 4 18 16 314 316 15. Boris Močilnik 6 4 2 14 9 215 195 16. Bogo Zalaznik 6 4 2 13 12 215 220 17. Mumin Mahmutovič 7 4 3 14 11 254 225 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Jože Vodlan 7 4 3 14 15 280 264 19. Janko Bec 8 4 4 14 14 256 253 20. Jurij Klenovšek 9 4 5 17 17 307 317 21. Alojz Lipar 17 4 13 18 43 482 600 22. Alojz Medvešek 3 3 0 9 1 109 74 23. Nedeljko Čikojević 3 3 0 9 1 105 79 24. Bojan Bezgovšek 3 3 0 9 5 137 119 25. Dejan Petakovič 4 3 1 10 6 163 145 26. Gregor Jenko 5 3 2 9 8 152 152 27. Anton Markovič 6 3 3 11 12 209 209 28. Tomaž Petrič 6 3 3 9 9 156 171 29. Jan Bec 7 3 4 12 17 268 283 30. Igor Donko 8 3 5 9 17 205 259 31. Tomaž Kajič 2 2 0 6 1 73 47 32. Kristijan Smrdelj 4 2 2 8 7 132 122 33. Mitja Zupan 4 2 2 8 8 148 152 34. Martin Jamnikar 4 2 2 7 7 132 134 35. Peter Zupan 4 2 2 7 8 146 144 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Aleš Romih 6 2 4 7 14 167 203 37. Simon Zupančič 9 2 7 12 21 276 316 38. Janko Zorenč 10 2 8 15 26 360 417 39. Igor Svažič 1 1 0 3 0 33 15 40. Viki Košar 1 1 0 3 0 33 16 41. Lojze Zore 1 1 0 3 0 33 19 42. Bojan Maselj 1 1 0 3 0 33 19 43. Nejc Kovačič 1 1 0 3 0 33 20 44. Franc Kaše 2 1 1 5 5 92 94 45. Robi Titovšek 2 1 1 4 4 71 69 46. Uroš Breznikar 2 1 1 4 5 83 90 47. Jože Deželak 3 1 2 6 8 129 134 48. Brane Šketako 3 1 2 6 8 128 131 49. Vanek Roter 3 1 2 4 6 77 97 50. Tomaž Pinter 3 1 2 4 7 88 106 51. Andrej Baloh 4 1 3 4 10 119 149 52. Jože Cverle 5 1 4 7 13 166 192 53. Franc Lesjak 7 1 6 7 19 207 266 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Marjan Peklaj 7 1 6 5 20 182 260 55. Milan Hribšek 1 0 1 1 3 27 38 56. Žiga Baloh 1 0 1 0 3 29 36 57. Karl Lebič 1 0 1 0 3 15 33 58. Aleš Kovač 2 0 2 2 6 66 84 59. Mitja Lazar 2 0 2 2 6 65 82 60. Janez Kuder 2 0 2 2 6 62 81 61. Franc Dolenc 2 0 2 1 6 58 77 62. Anton Knap 2 0 2 1 6 50 74 63. David Sluga 3 0 3 1 9 63 107 64. Andrej Lavrač 3 0 3 0 9 58 100 65. Jernej Gregl 5 0 5 5 15 153 204 66. Boris Senegačnik 7 0 7 5 21 194 274 67. Tomaž Rabuzin 7 0 7 4 21 168 263
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Hidroelektrarne na Spodnji SaviOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičePekarstvo Dean Klemenčič s.p.Kmetijska trgovina CerjakKjučavničarstvo DeržičTUŠ market DušakGostilna LesFoto RožmanProdaja vin: Janko in Martina MatjašičObčina BrežiceLokal KrškoKrajevna skupnost DobovaFoto MolanBubka BarSL InženiringARtisk | Aleksander Rožman s.p.Prva ligaVulkanizerstvo FurlanTerme Čatež