Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2019 / 2020 skupina B
-
NTK SevnicaProsta ekipa3
ŠD Marija Gradec8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bčetrtek,3.10.20197
ŠD Tabor A4
ŠD Tabor Bsreda,2.10.20196
ŠD Izlake5
ŠD Trnavaponedeljek,30.9.20197
RTT Celje Cinkarna4
NTK Trbovlje Bponedeljek,30.9.20196
NTK Tempo Velenje C5
NTK Radečesreda,2.10.2019
NTK Trbovlje BProsta ekipa7
ŠD Izlake4
ŠD Marija Gradecponedeljek,7.10.20192
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B9
RTT Celje Cinkarnatorek,8.10.201910
NTK Sevnica1
ŠD Tabor Btorek,8.10.20193
ŠD Tabor A8
NTK Radečesreda,9.10.20194
ŠD Trnava7
NTK Tempo Velenje Cpetek,11.10.20192
NTK Trbovlje B9
NTK Sevnicasreda,16.10.20199
RTT Celje Cinkarna2
ŠD Izlakeponedeljek,14.10.20192
ŠD Tabor B9
NTK Radečesreda,16.10.20191
ŠD Trnava10
ŠD Tabor Apetek,18.10.201910
NTK Tempo Velenje C1
ŠD Marija Gradecsreda,16.10.2019
ŠD Elin Rudnik Hrastnik BProsta ekipa10
NTK Sevnica1
NTK Radečetorek,22.10.20199
ŠD Tabor B2
ŠD Trnavasreda,23.10.20191
ŠD Marija Gradec10
ŠD Tabor Ačetrtek,24.10.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
NTK Trbovlje Btorek,22.10.2019
ŠD IzlakeProsta ekipa7
RTT Celje Cinkarna4
NTK Tempo Velenje Cponedeljek,21.10.201911
NTK Radeče0
ŠD Trnavatorek,5.11.20194
ŠD Marija Gradec7
ŠD Tabor Bčetrtek,7.11.20194
ŠD Tabor A7
RTT Celje Cinkarnasreda,6.11.20192
NTK Trbovlje B9
ŠD Izlakesreda,6.11.20194
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B7
NTK Sevnicatorek,5.11.2019
NTK Tempo Velenje CProsta ekipa2
ŠD Marija Gradec9
NTK Radečečetrtek,14.11.20199
NTK Tempo Velenje C2
NTK Trbovlje Bsreda,13.11.201911
NTK Sevnica0
ŠD Trnavatorek,12.11.20198
RTT Celje Cinkarna3
ŠD Tabor Bponedeljek,11.11.20198
ŠD Izlake3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bponedeljek,11.11.2019
ŠD Tabor AProsta ekipa5
NTK Radeče6
RTT Celje Cinkarnatorek,19.11.20194
ŠD Izlake7
NTK Sevnicaponedeljek,18.11.20199
NTK Trbovlje B2
ŠD Tabor Asreda,20.11.20194
ŠD Trnava7
ŠD Marija Gradecpetek,22.11.2019
ŠD Tabor BProsta ekipa6
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B5
NTK Tempo Velenje Ctorek,19.11.20194
NTK Tempo Velenje C7
ŠD Izlakesreda,27.11.201910
RTT Celje Cinkarna1
ŠD Trnavaponedeljek,25.11.2019
NTK RadečeProsta ekipa8
NTK Sevnica3
ŠD Marija Gradectorek,26.11.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
ŠD Tabor Atorek,26.11.20195
ŠD Tabor B6
NTK Trbovlje Bsreda,27.11.201911
NTK Radeče0
NTK Trbovlje Btorek,3.12.201911
NTK Sevnica0
NTK Tempo Velenje Ctorek,3.12.20191
ŠD Marija Gradec10
RTT Celje Cinkarnačetrtek,5.12.20195
ŠD Tabor A6
ŠD Izlakesreda,4.12.2019
ŠD TrnavaProsta ekipa8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B3
ŠD Tabor Btorek,3.12.201910
NTK Trbovlje B1
ŠD Trnavasreda,11.12.201911
NTK Sevnica0
RTT Celje Cinkarnatorek,10.12.20198
NTK Radeče3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Btorek,10.12.20193
ŠD Tabor A8
NTK Tempo Velenje Csreda,11.12.20197
ŠD Izlake4
ŠD Tabor Bponedeljek,9.12.2019
ŠD Marija GradecProsta ekipa
RTT Celje CinkarnaProsta ekipa3
ŠD Trnava8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bpetek,20.12.20196
NTK Tempo Velenje C5
ŠD Tabor Bsreda,18.12.20194
ŠD Marija Gradec7
NTK Trbovlje Bčetrtek,19.12.20194
ŠD Tabor A7
NTK Sevnicasreda,18.12.20197
ŠD Izlake4
NTK Radečeponedeljek,16.12.20195
NTK Trbovlje B6
RTT Celje Cinkarnasreda,8.1.20208
NTK Radeče3
NTK Tempo Velenje Ctorek,7.1.2020
NTK SevnicaProsta ekipa9
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B2
ŠD Marija Gradectorek,7.1.20205
ŠD Tabor B6
ŠD Tabor Asreda,8.1.20201
ŠD Trnava10
ŠD Izlakepetek,10.1.202010
RTT Celje Cinkarna1
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bponedeljek,13.1.20200
ŠD Tabor B11
NTK Sevnicasreda,15.1.20208
NTK Radeče3
ŠD Tabor Atorek,14.1.20208
NTK Tempo Velenje C3
ŠD Trnavasreda,15.1.2020
NTK Trbovlje BProsta ekipa5
ŠD Marija Gradec6
ŠD Izlakečetrtek,16.1.202010
NTK Radeče1
ŠD Tabor Btorek,21.1.20208
ŠD Tabor A3
ŠD Trnavasreda,22.1.20204
ŠD Marija Gradec7
NTK Tempo Velenje Cčetrtek,23.1.2020
ŠD Elin Rudnik Hrastnik BProsta ekipa9
NTK Sevnica2
NTK Trbovlje Btorek,21.1.20205
ŠD Izlake6
RTT Celje Cinkarnaponedeljek,20.1.2020
ŠD IzlakeProsta ekipa4
NTK Tempo Velenje C7
RTT Celje Cinkarnasreda,29.1.20201
NTK Radeče10
NTK Sevnicatorek,28.1.20207
ŠD Tabor A4
ŠD Marija Gradecsreda,29.1.20203
ŠD Trnava8
ŠD Tabor Bpetek,31.1.20204
NTK Trbovlje B7
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bsreda,29.1.20209
NTK Sevnica2
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Btorek,3.3.2020
NTK Tempo Velenje C
Stanje lestvice po 16. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Sevnica 14 14 0 130 24 28 2. RTT Celje Cinkarna 15 14 1 111 54 28 3. ŠD Izlake 14 11 3 90 64 22 4. NTK Radeče 15 10 5 107 58 20 5. ŠD Elin Rudnik Hrastnik B 14 8 6 75 79 16 6. NTK Tempo Velenje C 14 8 6 81 73 16 7. ŠD Tabor A 15 6 9 78 87 12 8. NTK Trbovlje B 14 4 10 62 92 8 9. ŠD Tabor B 15 4 11 65 100 8 10. ŠD Marija Gradec 15 1 14 48 117 2 11. ŠD Trnava 15 0 15 33 132 0
Lestvica posameznikov po 16. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Robert Dornik 39 39 0 117 6 1348 571 2. Boris Škoberne 43 32 11 106 40 1484 1084 3. Tomaž Možek 35 31 4 97 18 1213 729 4. Jure Pejovnik 34 29 5 91 32 1225 926 5. Iztok Zupančič 32 27 5 85 24 1141 834 6. Zdravko Dražetič 28 26 2 79 21 1026 753 7. Vojteh Štor 37 25 12 86 50 1292 1109 8. Klemen Hrastovec 32 23 9 74 44 1124 1033 9. Andraž Zupan 33 23 10 78 43 1178 1000 10. Jurij Klenovšek 34 21 13 67 50 1070 979 11. Jan Bec 36 21 15 76 55 1221 1138 12. Vojko Urbajs 32 20 12 69 41 1061 882 13. Anton Markovič 19 18 1 56 8 692 443 14. Tomaž Petrič 24 18 6 56 28 831 699 15. Peter Zupan 27 16 11 54 41 842 796 16. Boris Močilnik 29 16 13 57 49 968 928 17. Roman Bergant 38 16 22 70 76 1285 1338 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Janko Bec 19 15 4 47 26 709 631 19. Slavko Hacin 26 15 11 58 47 980 909 20. Bojan Bezgovšek 27 14 13 47 54 866 933 21. Uroš Breznikar 41 14 27 52 100 1280 1481 22. Boris Senegačnik 42 14 28 57 95 1281 1478 23. Viki Košar 15 13 2 39 10 507 377 24. Jože Cverle 30 13 17 47 59 907 1029 25. Franc Lesjak 42 13 29 57 97 1273 1462 26. Dejan Petakovič 14 12 2 38 14 530 406 27. Dušan Jug 23 12 11 43 42 774 754 28. Gregor Jenko 26 12 14 45 52 859 934 29. Stane Petrič 20 10 10 33 42 665 726 30. Alojz Lipar 38 10 28 47 94 1162 1415 31. Marjan Peklaj 33 9 24 41 77 930 1154 32. Bojan Maselj 9 8 1 24 6 318 240 33. Robi Titovšek 10 8 2 24 10 326 279 34. Tomaž Kajič 12 8 4 27 19 444 419 35. Franc Kaše 17 8 9 30 34 583 603 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Anton Knap 18 7 11 30 37 597 632 37. Kristijan Smrdelj 18 7 11 28 46 628 734 38. Janko Zorenč 19 7 12 26 43 612 691 39. Simon Zupančič 32 7 25 35 80 884 1161 40. Mumin Mahmutovič 33 7 26 36 81 966 1171 41. Alojz Medvešek 10 6 4 22 17 377 348 42. Bogo Zalaznik 17 6 11 24 33 529 529 43. Jernej Gregl 28 6 22 31 73 820 1028 44. Nedeljko Čikojević 12 5 7 21 25 389 424 45. Lojze Zore 6 4 2 15 7 211 161 46. Nejc Kovačič 8 4 4 19 14 323 290 47. Andrej Lavrač 11 4 7 14 26 351 406 48. Franc Dolenc 14 4 10 17 35 413 500 49. David Sluga 17 4 13 16 46 425 639 50. Aleš Romih 20 4 16 16 53 542 718 51. Milan Grahek 3 3 0 9 1 111 63 52. Tomaž Pinter 9 3 6 13 19 271 298 53. Jože Deželak 9 3 6 12 19 261 315 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Brane Šketako 5 2 3 9 11 162 173 55. Karl Lebič 9 2 7 8 22 210 306 56. Jože Vodlan 11 2 9 14 28 345 423 57. Andrej Baloh 12 2 10 13 33 380 468 58. Mitja Zupan 12 2 10 8 32 309 422 59. Žiga Baloh 17 2 15 12 47 448 599 60. Igor Donko 28 2 26 24 79 780 1070 61. Milan Rožič 2 1 1 5 4 88 80 62. Vojko Rozman 3 1 2 3 7 75 97 63. Adis Mahmutović 4 1 3 5 11 108 157 64. Martin Jamnikar 4 1 3 3 10 103 134 65. Janez Kuder 6 1 5 8 17 210 263 66. Vanek Roter 11 1 10 9 31 298 403 67. Sebastijan Martinčič 1 0 1 1 3 31 40 68. Neža Kumer 1 0 1 1 3 29 40 69. Vlado Povše 2 0 2 0 6 45 69 70. Milan Hribšek 5 0 5 3 15 129 193 71. Mitja Lazar 7 0 7 5 21 197 272 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 72. Aleš Kovač 7 0 7 4 21 157 257 73. Tomaž Rabuzin 13 0 13 6 39 319 482
Lestvica dvojic po 16. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Robert Dornik 19 19 0 57 11 728 451 2. Boris Škoberne 27 18 9 67 35 1028 862 3. Tomaž Možek 18 15 3 47 20 677 538 4. Dušan Jug 19 12 7 43 31 721 666 5. Roman Bergant 19 12 7 43 31 709 670 6. Zdravko Dražetič 14 11 3 36 12 494 368 7. Boris Močilnik 15 11 4 37 23 581 508 8. Jure Pejovnik 20 10 10 37 37 699 685 9. Iztok Zupančič 11 9 2 29 14 430 338 10. Andraž Zupan 15 9 6 31 29 545 538 11. Janko Bec 16 9 7 31 28 552 529 12. Klemen Hrastovec 12 8 4 24 20 417 412 13. Vojteh Štor 13 8 5 30 17 470 395 14. Stane Petrič 14 8 6 30 22 515 472 15. Jurij Klenovšek 15 8 7 32 27 555 519 16. Bogo Zalaznik 9 7 2 22 16 344 311 17. Peter Zupan 11 7 4 24 18 410 383 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Vojko Urbajs 12 7 5 28 22 461 448 19. Viki Košar 6 6 0 18 4 238 148 20. Slavko Hacin 7 6 1 20 8 287 220 21. Dejan Petakovič 7 6 1 19 8 284 240 22. Anton Markovič 10 6 4 21 17 365 337 23. Gregor Jenko 11 6 5 20 21 363 369 24. Alojz Lipar 28 6 22 33 72 850 1031 25. Alojz Medvešek 5 5 0 15 2 186 135 26. Nedeljko Čikojević 6 5 1 16 5 221 181 27. Bojan Bezgovšek 8 5 3 17 16 304 309 28. Mumin Mahmutovič 10 5 5 20 19 399 370 29. Tomaž Kajič 4 4 0 12 3 153 97 30. Jože Vodlan 7 4 3 14 15 280 264 31. Tomaž Petrič 9 4 5 12 15 230 261 32. Janko Zorenč 18 4 14 28 45 631 728 33. Franc Kaše 4 3 1 11 8 179 165 34. Bojan Maselj 5 3 2 13 7 204 170 35. Robi Titovšek 6 3 3 13 14 237 254 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Tomaž Pinter 6 3 3 12 12 209 210 37. Jože Deželak 7 3 4 15 15 274 272 38. Jan Bec 7 3 4 12 17 268 283 39. Andrej Lavrač 7 3 4 9 16 205 226 40. Andrej Baloh 9 3 6 13 21 294 337 41. Igor Donko 9 3 6 9 20 224 292 42. Simon Zupančič 12 3 9 15 27 347 405 43. Boris Senegačnik 15 3 12 19 39 480 572 44. Lojze Zore 2 2 0 6 0 66 34 45. Igor Svažič 2 2 0 6 1 75 46 46. Nejc Kovačič 3 2 1 7 3 85 82 47. Kristijan Smrdelj 4 2 2 8 7 132 122 48. Mitja Lazar 4 2 2 8 9 161 163 49. Martin Jamnikar 5 2 3 7 10 145 167 50. Mitja Zupan 7 2 5 12 17 247 282 51. Aleš Romih 7 2 5 9 17 217 259 52. Milan Grahek 1 1 0 3 1 41 35 53. Uroš Breznikar 2 1 1 4 5 83 90 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Brane Šketako 3 1 2 6 8 128 131 55. Milan Hribšek 3 1 2 5 7 86 101 56. Žiga Baloh 4 1 3 4 10 123 146 57. Jože Cverle 5 1 4 7 13 166 192 58. Franc Dolenc 6 1 5 7 17 198 248 59. Vanek Roter 7 1 6 7 18 194 259 60. Tomaž Rabuzin 10 1 9 10 28 281 386 61. Marjan Peklaj 12 1 11 8 35 299 449 62. Franc Lesjak 17 1 16 11 49 415 624 63. Jernej Kovačič 1 0 1 1 3 19 40 64. Vlado Povše 2 0 2 2 6 50 79 65. Vojko Rozman 3 0 3 4 9 124 143 66. Aleš Kovač 3 0 3 3 9 83 123 67. Janez Kuder 3 0 3 2 9 80 114 68. Anton Knap 3 0 3 2 9 72 116 69. Karl Lebič 5 0 5 2 15 123 186 70. Jernej Gregl 6 0 6 6 18 181 245 71. David Sluga 8 0 8 5 24 214 305
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Gostilna LesPekarstvo Dean Klemenčič s.p.Foto RožmanVulkanizerstvo FurlanARtisk | Aleksander Rožman s.p.SL InženiringPrva ligaOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeHidroelektrarne na Spodnji SaviProdaja vin: Janko in Martina MatjašičTUŠ market DušakObčina BrežiceBubka BarTerme ČatežKmetijska trgovina CerjakLokal KrškoFoto MolanKjučavničarstvo DeržičKrajevna skupnost Dobova