Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2019 / 2020 skupina B
-
NTK SevnicaProsta ekipa3
ŠD Marija Gradec8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bčetrtek,3.10.20197
ŠD Tabor A4
ŠD Tabor Bsreda,2.10.20196
ŠD Izlake5
ŠD Trnavaponedeljek,30.9.20197
RTT Celje Cinkarna4
NTK Trbovlje Bponedeljek,30.9.20196
NTK Tempo Velenje C5
NTK Radečesreda,2.10.2019
NTK Trbovlje BProsta ekipa7
ŠD Izlake4
ŠD Marija Gradecponedeljek,7.10.20192
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B9
RTT Celje Cinkarnatorek,8.10.201910
NTK Sevnica1
ŠD Tabor Btorek,8.10.20194
ŠD Trnava7
NTK Tempo Velenje Cpetek,11.10.20193
ŠD Tabor A8
NTK Radečesreda,9.10.20192
NTK Trbovlje B9
NTK Sevnicasreda,16.10.20199
RTT Celje Cinkarna2
ŠD Izlakeponedeljek,14.10.20192
ŠD Tabor B9
NTK Radečesreda,16.10.201910
NTK Tempo Velenje C1
ŠD Marija Gradecsreda,16.10.20191
ŠD Trnava10
ŠD Tabor Apetek,18.10.2019
ŠD Elin Rudnik Hrastnik BProsta ekipa10
NTK Sevnica1
NTK Radečetorek,22.10.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
NTK Trbovlje Btorek,22.10.2019
ŠD IzlakeProsta ekipa9
ŠD Tabor B2
ŠD Trnavasreda,23.10.20191
ŠD Marija Gradec10
ŠD Tabor Ačetrtek,24.10.20197
RTT Celje Cinkarna4
NTK Tempo Velenje Cponedeljek,21.10.2019
NTK Tempo Velenje CProsta ekipa4
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B7
NTK Sevnicatorek,5.11.20194
ŠD Marija Gradec7
ŠD Tabor Bčetrtek,7.11.20194
ŠD Tabor A7
RTT Celje Cinkarnasreda,6.11.201911
NTK Radeče0
ŠD Trnavatorek,5.11.20192
NTK Trbovlje B9
ŠD Izlakesreda,6.11.2019
ŠD Tabor AProsta ekipa2
ŠD Marija Gradec9
NTK Radečečetrtek,14.11.20199
NTK Tempo Velenje C2
NTK Trbovlje Bsreda,13.11.201911
NTK Sevnica0
ŠD Trnavatorek,12.11.20198
RTT Celje Cinkarna3
ŠD Tabor Bponedeljek,11.11.20198
ŠD Izlake3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bponedeljek,11.11.20195
NTK Radeče6
RTT Celje Cinkarnatorek,19.11.20194
ŠD Izlake7
NTK Sevnicaponedeljek,18.11.20199
NTK Trbovlje B2
ŠD Tabor Asreda,20.11.20194
ŠD Trnava7
ŠD Marija Gradecpetek,22.11.2019
ŠD Tabor BProsta ekipa6
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B5
NTK Tempo Velenje Ctorek,19.11.20198
NTK Sevnica3
ŠD Marija Gradectorek,26.11.20195
ŠD Tabor B6
NTK Trbovlje Bsreda,27.11.20194
NTK Tempo Velenje C7
ŠD Izlakesreda,27.11.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
ŠD Tabor Atorek,26.11.201910
RTT Celje Cinkarna1
ŠD Trnavaponedeljek,25.11.2019
NTK RadečeProsta ekipa5
ŠD Tabor A6
ŠD Izlakesreda,4.12.201911
NTK Radeče0
NTK Trbovlje Btorek,3.12.20191
ŠD Marija Gradec10
RTT Celje Cinkarnačetrtek,5.12.2019
ŠD TrnavaProsta ekipa11
NTK Sevnica0
NTK Tempo Velenje Ctorek,3.12.20198
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B3
ŠD Tabor Btorek,3.12.2019
ŠD Marija GradecProsta ekipa10
NTK Trbovlje B1
ŠD Trnavasreda,11.12.20197
ŠD Izlake4
ŠD Tabor Bponedeljek,9.12.201911
NTK Sevnica0
RTT Celje Cinkarnatorek,10.12.20198
NTK Radeče3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Btorek,10.12.20193
ŠD Tabor A8
NTK Tempo Velenje Csreda,11.12.20197
ŠD Izlake4
NTK Radečeponedeljek,16.12.2019
RTT Celje CinkarnaProsta ekipa3
ŠD Trnava8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bpetek,20.12.20196
NTK Tempo Velenje C5
ŠD Tabor Bsreda,18.12.20194
ŠD Marija Gradec7
NTK Trbovlje Bčetrtek,19.12.20194
ŠD Tabor A7
NTK Sevnicasreda,18.12.20191
ŠD Trnava10
ŠD Izlakepetek,10.1.20205
NTK Trbovlje B6
RTT Celje Cinkarnasreda,8.1.20208
NTK Radeče3
NTK Tempo Velenje Ctorek,7.1.2020
NTK SevnicaProsta ekipa9
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B2
ŠD Marija Gradectorek,7.1.20205
ŠD Tabor B6
ŠD Tabor Asreda,8.1.202010
RTT Celje Cinkarna1
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bponedeljek,13.1.20208
NTK Radeče3
ŠD Tabor Atorek,14.1.20200
ŠD Tabor B11
NTK Sevnicasreda,15.1.20208
NTK Tempo Velenje C3
ŠD Trnavasreda,15.1.2020
NTK Trbovlje BProsta ekipa5
ŠD Marija Gradec6
ŠD Izlakečetrtek,16.1.20209
NTK Sevnica2
NTK Trbovlje Btorek,21.1.20205
ŠD Izlake6
RTT Celje Cinkarnaponedeljek,20.1.20208
ŠD Tabor A3
ŠD Trnavasreda,22.1.202010
NTK Radeče1
ŠD Tabor Btorek,21.1.20204
ŠD Marija Gradec7
NTK Tempo Velenje Cčetrtek,23.1.2020
ŠD Elin Rudnik Hrastnik BProsta ekipa
Stanje lestvice po 14. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Sevnica 12 12 0 111 21 24 2. RTT Celje Cinkarna 13 12 1 95 48 24 3. ŠD Izlake 13 10 3 84 59 20 4. NTK Radeče 13 9 4 97 46 18 5. NTK Tempo Velenje C 13 8 5 77 66 16 6. ŠD Elin Rudnik Hrastnik B 12 7 5 66 66 14 7. ŠD Tabor A 13 5 8 69 74 10 8. NTK Trbovlje B 12 4 8 53 79 8 9. ŠD Tabor B 13 2 11 49 94 4 10. ŠD Marija Gradec 13 1 12 41 102 2 11. ŠD Trnava 13 0 13 28 115 0
Lestvica posameznikov po 14. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Robert Dornik 33 33 0 99 5 1141 469 2. Tomaž Možek 32 28 4 88 18 1114 684 3. Iztok Zupančič 32 27 5 85 24 1141 834 4. Boris Škoberne 37 27 10 90 34 1256 925 5. Jure Pejovnik 31 26 5 82 27 1078 802 6. Zdravko Dražetič 25 24 1 72 17 915 659 7. Andraž Zupan 30 22 8 73 36 1072 890 8. Vojteh Štor 31 22 9 74 39 1075 912 9. Jan Bec 33 21 12 73 46 1119 1006 10. Klemen Hrastovec 26 19 7 61 37 942 857 11. Anton Markovič 19 18 1 56 8 692 443 12. Tomaž Petrič 23 18 5 56 25 813 666 13. Jurij Klenovšek 31 18 13 58 48 946 883 14. Boris Močilnik 26 16 10 54 40 873 802 15. Vojko Urbajs 26 15 11 54 38 872 748 16. Peter Zupan 22 14 8 46 31 694 641 17. Roman Bergant 33 14 19 61 66 1116 1161 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Janko Bec 15 12 3 38 20 564 504 19. Slavko Hacin 22 12 10 47 42 820 772 20. Dušan Jug 23 12 11 43 42 774 754 21. Gregor Jenko 25 12 13 45 49 848 901 22. Viki Košar 12 11 1 33 7 420 307 23. Bojan Bezgovšek 21 11 10 38 41 675 720 24. Jože Cverle 27 11 16 41 55 808 939 25. Boris Senegačnik 36 11 25 47 84 1099 1286 26. Franc Lesjak 36 11 25 47 84 1070 1238 27. Alojz Lipar 34 10 24 44 82 1055 1260 28. Uroš Breznikar 35 10 25 40 92 1081 1314 29. Dejan Petakovič 11 9 2 29 10 399 287 30. Bojan Maselj 9 8 1 24 6 318 240 31. Robi Titovšek 10 8 2 24 10 326 279 32. Franc Kaše 17 8 9 30 34 583 603 33. Stane Petrič 18 8 10 27 39 572 651 34. Kristijan Smrdelj 18 7 11 28 46 628 734 35. Simon Zupančič 30 7 23 34 74 839 1086 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Mumin Mahmutovič 31 7 24 35 75 917 1097 37. Tomaž Kajič 9 6 3 21 15 343 326 38. Bogo Zalaznik 17 6 11 24 33 529 529 39. Janko Zorenč 17 6 11 23 39 541 625 40. Marjan Peklaj 27 6 21 30 67 742 959 41. Anton Knap 15 5 10 24 32 491 527 42. Lojze Zore 6 4 2 15 7 211 161 43. Alojz Medvešek 7 4 3 15 12 266 239 44. Andrej Lavrač 10 4 6 12 23 306 356 45. Jernej Gregl 23 4 19 24 61 657 845 46. Jože Deželak 4 3 1 10 4 143 134 47. Nejc Kovačič 5 3 2 12 8 200 181 48. Tomaž Pinter 9 3 6 13 19 271 298 49. Nedeljko Čikojević 10 3 7 15 25 322 385 50. Aleš Romih 17 3 14 13 47 471 626 51. Brane Šketako 5 2 3 9 11 162 173 52. Karl Lebič 7 2 5 6 16 157 221 53. Franc Dolenc 9 2 7 10 24 263 328 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Andrej Baloh 10 2 8 10 27 303 380 55. Jože Vodlan 11 2 9 14 28 345 423 56. Mitja Zupan 11 2 9 8 29 282 386 57. David Sluga 12 2 10 7 33 244 424 58. Igor Donko 24 2 22 20 67 650 908 59. Milan Rožič 2 1 1 5 4 88 80 60. Vojko Rozman 3 1 2 3 7 75 97 61. Adis Mahmutović 4 1 3 5 11 108 157 62. Martin Jamnikar 4 1 3 3 10 103 134 63. Janez Kuder 6 1 5 8 17 210 263 64. Vanek Roter 11 1 10 9 31 298 403 65. Žiga Baloh 14 1 13 7 40 349 493 66. Sebastijan Martinčič 1 0 1 1 3 31 40 67. Neža Kumer 1 0 1 1 3 29 40 68. Vlado Povše 2 0 2 0 6 45 69 69. Milan Hribšek 3 0 3 3 9 87 126 70. Aleš Kovač 5 0 5 4 15 122 190 71. Mitja Lazar 7 0 7 5 21 197 272 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 72. Tomaž Rabuzin 12 0 12 6 36 305 449
Lestvica dvojic po 14. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Robert Dornik 15 15 0 45 8 569 355 2. Boris Škoberne 23 15 8 57 32 885 745 3. Tomaž Možek 16 13 3 41 20 610 493 4. Zdravko Dražetič 13 10 3 33 12 461 349 5. Boris Močilnik 14 10 4 34 22 532 468 6. Roman Bergant 16 10 6 37 26 601 564 7. Iztok Zupančič 11 9 2 29 14 430 338 8. Andraž Zupan 14 9 5 31 26 526 505 9. Jure Pejovnik 18 9 9 34 33 628 611 10. Janko Bec 13 8 5 27 22 462 435 11. Dušan Jug 15 8 7 31 28 558 543 12. Bogo Zalaznik 9 7 2 22 16 344 311 13. Klemen Hrastovec 10 7 3 21 17 357 353 14. Vojteh Štor 11 7 4 26 14 395 322 15. Jurij Klenovšek 14 7 7 29 25 509 479 16. Vojko Urbajs 9 6 3 22 14 349 320 17. Anton Markovič 10 6 4 21 17 365 337 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Gregor Jenko 10 6 4 20 18 341 335 19. Stane Petrič 12 6 6 24 20 426 403 20. Alojz Lipar 25 6 19 30 63 743 904 21. Viki Košar 5 5 0 15 3 194 126 22. Slavko Hacin 6 5 1 17 8 253 198 23. Dejan Petakovič 6 5 1 16 7 241 202 24. Peter Zupan 8 5 3 17 14 295 284 25. Mumin Mahmutovič 10 5 5 20 19 399 370 26. Alojz Medvešek 4 4 0 12 1 142 97 27. Nedeljko Čikojević 5 4 1 13 5 187 159 28. Bojan Bezgovšek 6 4 2 14 11 238 232 29. Jože Vodlan 7 4 3 14 15 280 264 30. Tomaž Petrič 8 4 4 12 12 206 226 31. Tomaž Kajič 3 3 0 9 2 114 80 32. Franc Kaše 4 3 1 11 8 179 165 33. Bojan Maselj 5 3 2 13 7 204 170 34. Jože Deželak 5 3 2 12 9 208 184 35. Robi Titovšek 6 3 3 13 14 237 254 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Tomaž Pinter 6 3 3 12 12 209 210 37. Jan Bec 7 3 4 12 17 268 283 38. Andrej Lavrač 7 3 4 9 16 205 226 39. Igor Donko 8 3 5 9 17 205 259 40. Boris Senegačnik 12 3 9 17 30 395 459 41. Janko Zorenč 17 3 14 25 45 598 709 42. Lojze Zore 2 2 0 6 0 66 34 43. Igor Svažič 2 2 0 6 1 75 46 44. Kristijan Smrdelj 4 2 2 8 7 132 122 45. Mitja Lazar 4 2 2 8 9 161 163 46. Martin Jamnikar 5 2 3 7 10 145 167 47. Aleš Romih 6 2 4 7 14 167 203 48. Mitja Zupan 7 2 5 12 17 247 282 49. Andrej Baloh 7 2 5 10 16 222 255 50. Simon Zupančič 11 2 9 12 27 313 382 51. Nejc Kovačič 2 1 1 4 3 52 60 52. Milan Hribšek 2 1 1 4 4 69 62 53. Uroš Breznikar 2 1 1 4 5 83 90 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Brane Šketako 3 1 2 6 8 128 131 55. Žiga Baloh 4 1 3 4 10 123 146 56. Jože Cverle 5 1 4 7 13 166 192 57. Vanek Roter 6 1 5 6 15 156 215 58. Tomaž Rabuzin 10 1 9 10 28 281 386 59. Marjan Peklaj 11 1 10 8 32 280 416 60. Franc Lesjak 14 1 13 11 40 359 525 61. Jernej Kovačič 1 0 1 1 3 19 40 62. Vojko Rozman 1 0 1 0 3 26 37 63. Aleš Kovač 2 0 2 2 6 66 84 64. Janez Kuder 2 0 2 2 6 62 81 65. Vlado Povše 2 0 2 2 6 50 79 66. Franc Dolenc 3 0 3 2 9 91 124 67. Anton Knap 3 0 3 2 9 72 116 68. Karl Lebič 4 0 4 1 12 85 142 69. Jernej Gregl 6 0 6 6 18 181 245 70. David Sluga 6 0 6 4 18 155 228
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Pekarstvo Dean Klemenčič s.p.Hidroelektrarne na Spodnji SaviOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeTUŠ market DušakKmetijska trgovina CerjakFoto RožmanProdaja vin: Janko in Martina MatjašičBubka BarKjučavničarstvo DeržičLokal KrškoVulkanizerstvo FurlanGostilna LesKrajevna skupnost DobovaPrva ligaTerme ČatežObčina BrežiceSL InženiringFoto MolanARtisk | Aleksander Rožman s.p.