Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2019 / 2020 skupina B
-
NTK SevnicaProsta ekipa3
ŠD Marija Gradec8
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bčetrtek,3.10.20197
ŠD Tabor A4
ŠD Tabor Bsreda,2.10.20196
ŠD Izlake5
ŠD Trnavaponedeljek,30.9.20197
RTT Celje Cinkarna4
NTK Trbovlje Bponedeljek,30.9.20196
NTK Tempo Velenje C5
NTK Radečesreda,2.10.2019
NTK Trbovlje BProsta ekipa2
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B9
RTT Celje Cinkarnatorek,8.10.20193
ŠD Tabor A8
NTK Radečesreda,9.10.20194
ŠD Trnava7
NTK Tempo Velenje Cpetek,11.10.201910
NTK Sevnica1
ŠD Tabor Btorek,8.10.20197
ŠD Izlake4
ŠD Marija Gradecponedeljek,7.10.20192
NTK Trbovlje B9
NTK Sevnicasreda,16.10.201910
NTK Tempo Velenje C1
ŠD Marija Gradecsreda,16.10.20192
ŠD Tabor B9
NTK Radečesreda,16.10.20191
ŠD Trnava10
ŠD Tabor Apetek,18.10.2019
ŠD Elin Rudnik Hrastnik BProsta ekipa9
RTT Celje Cinkarna2
ŠD Izlakeponedeljek,14.10.2019
ŠD IzlakeProsta ekipa7
RTT Celje Cinkarna4
NTK Tempo Velenje Cponedeljek,21.10.20191
ŠD Marija Gradec10
ŠD Tabor Ačetrtek,24.10.201910
NTK Sevnica1
NTK Radečetorek,22.10.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
NTK Trbovlje Btorek,22.10.20199
ŠD Tabor B2
ŠD Trnavasreda,23.10.20192
NTK Trbovlje B9
ŠD Izlakesreda,6.11.2019
NTK Tempo Velenje CProsta ekipa4
ŠD Marija Gradec7
ŠD Tabor Bčetrtek,7.11.20194
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B7
NTK Sevnicatorek,5.11.20194
ŠD Tabor A7
RTT Celje Cinkarnasreda,6.11.201911
NTK Radeče0
ŠD Trnavatorek,5.11.201911
NTK Sevnica0
ŠD Trnavatorek,12.11.20198
RTT Celje Cinkarna3
ŠD Tabor Bponedeljek,11.11.20198
ŠD Izlake3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Bponedeljek,11.11.2019
ŠD Tabor AProsta ekipa2
ŠD Marija Gradec9
NTK Radečečetrtek,14.11.20199
NTK Tempo Velenje C2
NTK Trbovlje Bsreda,13.11.20194
ŠD Trnava7
ŠD Marija Gradecpetek,22.11.2019
ŠD Tabor BProsta ekipa6
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B5
NTK Tempo Velenje Ctorek,19.11.20195
NTK Radeče6
RTT Celje Cinkarnatorek,19.11.20194
ŠD Izlake7
NTK Sevnicaponedeljek,18.11.20199
NTK Trbovlje B2
ŠD Tabor Asreda,20.11.201910
RTT Celje Cinkarna1
ŠD Trnavaponedeljek,25.11.2019
NTK RadečeProsta ekipa8
NTK Sevnica3
ŠD Marija Gradectorek,26.11.20195
ŠD Tabor B6
NTK Trbovlje Bsreda,27.11.20194
NTK Tempo Velenje C7
ŠD Izlakesreda,27.11.20197
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B4
ŠD Tabor Atorek,26.11.201911
NTK Sevnica0
NTK Tempo Velenje Ctorek,3.12.2019
ŠD TrnavaProsta ekipa5
ŠD Tabor A6
ŠD Izlakesreda,4.12.20198
ŠD Elin Rudnik Hrastnik B3
ŠD Tabor Btorek,3.12.201911
NTK Radeče0
NTK Trbovlje Btorek,3.12.20191
ŠD Marija Gradec10
RTT Celje Cinkarnačetrtek,5.12.20198
NTK Radeče3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Btorek,10.12.20193
ŠD Tabor A8
NTK Tempo Velenje Csreda,11.12.2019
ŠD Marija Gradec
Stanje lestvice po 10. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Sevnica 9 9 0 84 15 18 2. RTT Celje Cinkarna 10 9 1 73 37 18 3. ŠD Izlake 9 7 2 56 43 14 4. NTK Radeče 9 6 3 67 32 12 5. ŠD Elin Rudnik Hrastnik B 9 5 4 48 51 10 6. NTK Tempo Velenje C 9 5 4 53 46 10 7. NTK Trbovlje B 9 3 6 39 60 6 8. ŠD Tabor A 9 3 6 48 51 6 9. ŠD Tabor B 9 2 7 38 61 4 10. ŠD Marija Gradec 9 1 8 26 73 2 11. ŠD Trnava 9 0 9 18 81 0
Lestvica posameznikov po 10. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Robert Dornik 27 27 0 81 5 943 404 2. Jure Pejovnik 25 21 4 67 22 878 657 3. Boris Škoberne 28 21 7 70 23 950 679 4. Zdravko Dražetič 21 20 1 60 17 783 576 5. Tomaž Možek 21 18 3 57 13 732 461 6. Vojteh Štor 26 18 8 61 33 893 751 7. Iztok Zupančič 20 16 4 50 17 691 520 8. Jan Bec 24 16 8 54 33 818 730 9. Andraž Zupan 19 15 4 50 17 681 533 10. Jurij Klenovšek 25 14 11 45 42 760 758 11. Anton Markovič 14 13 1 41 7 517 341 12. Klemen Hrastovec 19 13 6 42 29 651 611 13. Vojko Urbajs 20 12 8 43 28 685 573 14. Roman Bergant 26 12 14 48 51 874 926 15. Tomaž Petrič 14 11 3 33 10 441 340 16. Slavko Hacin 18 10 8 39 35 675 636 17. Dejan Petakovič 11 9 2 29 10 399 287 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Janko Bec 12 9 3 29 17 439 409 19. Dušan Jug 15 9 6 29 25 509 465 20. Boris Močilnik 17 9 8 30 31 546 532 21. Jože Cverle 20 9 11 32 37 577 672 22. Uroš Breznikar 23 9 14 32 57 755 866 23. Bojan Bezgovšek 12 8 4 27 18 415 389 24. Peter Zupan 15 8 7 27 24 436 446 25. Alojz Lipar 23 7 16 30 53 695 817 26. Simon Zupančič 24 7 17 27 56 647 836 27. Boris Senegačnik 27 7 20 32 63 777 933 28. Robi Titovšek 6 6 0 18 2 213 140 29. Stane Petrič 10 6 4 18 17 330 334 30. Kristijan Smrdelj 13 6 7 20 32 458 516 31. Franc Kaše 14 6 8 24 29 488 503 32. Gregor Jenko 14 6 8 23 29 450 505 33. Mumin Mahmutovič 23 6 17 26 54 659 794 34. Franc Lesjak 24 6 18 30 59 719 860 35. Marjan Peklaj 22 5 17 25 54 614 775 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Tomaž Kajič 6 4 2 13 11 223 221 37. Bogo Zalaznik 12 4 8 17 24 376 383 38. Janko Zorenč 12 4 8 17 26 373 432 39. Viki Košar 3 3 0 9 0 100 63 40. Bojan Maselj 3 3 0 9 1 106 76 41. Nejc Kovačič 5 3 2 12 8 200 181 42. Alojz Medvešek 5 3 2 11 8 186 163 43. Nedeljko Čikojević 10 3 7 15 25 322 385 44. Aleš Romih 17 3 14 13 47 471 626 45. Jernej Gregl 20 3 17 18 55 552 737 46. Lojze Zore 3 2 1 8 3 105 76 47. Brane Šketako 5 2 3 9 11 162 173 48. Andrej Lavrač 6 2 4 6 15 172 212 49. Franc Dolenc 7 2 5 8 18 210 246 50. Andrej Baloh 8 2 6 9 21 252 309 51. Anton Knap 10 2 8 13 25 321 371 52. Jože Vodlan 11 2 9 14 28 345 423 53. Milan Rožič 2 1 1 5 4 88 80 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Jože Deželak 2 1 1 4 4 72 78 55. Adis Mahmutović 2 1 1 4 5 70 81 56. Karl Lebič 3 1 2 3 6 69 91 57. Martin Jamnikar 4 1 3 3 10 103 134 58. Janez Kuder 6 1 5 8 17 210 263 59. Mitja Zupan 6 1 5 4 16 148 212 60. David Sluga 9 1 8 4 25 175 317 61. Sebastijan Martinčič 1 0 1 1 3 31 40 62. Neža Kumer 1 0 1 1 3 29 40 63. Vlado Povše 1 0 1 0 3 21 33 64. Aleš Kovač 1 0 1 0 3 14 33 65. Tomaž Pinter 2 0 2 2 6 64 79 66. Milan Hribšek 2 0 2 2 6 51 83 67. Mitja Lazar 4 0 4 4 12 131 164 68. Vanek Roter 7 0 7 4 21 180 258 69. Žiga Baloh 8 0 8 2 24 190 288 70. Tomaž Rabuzin 10 0 10 5 30 252 376 71. Igor Donko 14 0 14 9 42 369 539
Lestvica dvojic po 10. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Boris Škoberne 19 14 5 48 22 699 554 2. Robert Dornik 11 11 0 33 4 394 229 3. Tomaž Možek 11 9 2 29 11 410 321 4. Zdravko Dražetič 11 8 3 27 11 382 297 5. Jure Pejovnik 14 7 7 25 26 461 472 6. Dušan Jug 8 6 2 21 11 331 286 7. Iztok Zupančič 8 6 2 20 10 296 240 8. Vojteh Štor 9 6 3 21 10 304 232 9. Andraž Zupan 9 6 3 19 16 320 301 10. Roman Bergant 11 6 5 23 20 400 400 11. Slavko Hacin 6 5 1 17 8 253 198 12. Dejan Petakovič 6 5 1 16 7 241 202 13. Vojko Urbajs 7 5 2 18 10 272 254 14. Bogo Zalaznik 7 5 2 16 13 255 248 15. Stane Petrič 8 5 3 19 10 298 258 16. Boris Močilnik 8 5 3 18 14 299 281 17. Klemen Hrastovec 8 5 3 15 14 268 276 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Bojan Bezgovšek 4 4 0 12 5 170 140 19. Gregor Jenko 6 4 2 12 10 200 194 20. Anton Markovič 7 4 3 14 12 242 230 21. Jože Vodlan 7 4 3 14 15 280 264 22. Mumin Mahmutovič 8 4 4 15 14 290 269 23. Janko Bec 9 4 5 15 17 284 293 24. Jurij Klenovšek 10 4 6 19 20 353 367 25. Alojz Lipar 17 4 13 18 43 482 600 26. Alojz Medvešek 3 3 0 9 1 109 74 27. Nedeljko Čikojević 4 3 1 10 4 142 124 28. Tomaž Petrič 6 3 3 9 9 156 171 29. Jan Bec 7 3 4 12 17 268 283 30. Igor Donko 8 3 5 9 17 205 259 31. Tomaž Kajič 2 2 0 6 1 73 47 32. Franc Kaše 3 2 1 8 6 132 122 33. Robi Titovšek 3 2 1 7 6 121 115 34. Kristijan Smrdelj 4 2 2 8 7 132 122 35. Mitja Lazar 4 2 2 8 9 161 163 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Martin Jamnikar 4 2 2 7 7 132 134 37. Mitja Zupan 5 2 3 10 11 190 200 38. Peter Zupan 5 2 3 8 11 174 184 39. Aleš Romih 6 2 4 7 14 167 203 40. Simon Zupančič 9 2 7 12 21 276 316 41. Janko Zorenč 12 2 10 18 32 441 513 42. Igor Svažič 1 1 0 3 0 33 15 43. Viki Košar 1 1 0 3 0 33 16 44. Bojan Maselj 1 1 0 3 0 33 19 45. Lojze Zore 1 1 0 3 0 33 19 46. Nejc Kovačič 1 1 0 3 0 33 20 47. Uroš Breznikar 2 1 1 4 5 83 90 48. Žiga Baloh 2 1 1 3 4 73 72 49. Jože Deželak 3 1 2 6 8 129 134 50. Brane Šketako 3 1 2 6 8 128 131 51. Tomaž Pinter 3 1 2 4 7 88 106 52. Vanek Roter 4 1 3 5 9 114 140 53. Andrej Baloh 4 1 3 4 10 119 149 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Jože Cverle 5 1 4 7 13 166 192 55. Boris Senegačnik 8 1 7 8 22 237 311 56. Franc Lesjak 8 1 7 7 22 228 299 57. Tomaž Rabuzin 8 1 7 7 22 211 300 58. Marjan Peklaj 8 1 7 5 23 203 293 59. Milan Hribšek 1 0 1 1 3 27 38 60. Aleš Kovač 2 0 2 2 6 66 84 61. Janez Kuder 2 0 2 2 6 62 81 62. Franc Dolenc 2 0 2 1 6 58 77 63. Karl Lebič 2 0 2 1 6 52 76 64. Anton Knap 2 0 2 1 6 50 74 65. David Sluga 3 0 3 1 9 63 107 66. Andrej Lavrač 3 0 3 0 9 58 100 67. Jernej Gregl 6 0 6 6 18 181 245
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1OM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeProdaja vin: Janko in Martina MatjašičKrajevna skupnost DobovaARtisk | Aleksander Rožman s.p.SL InženiringPekarstvo Dean Klemenčič s.p.Kmetijska trgovina CerjakLokal KrškoTerme ČatežFoto MolanBubka BarKjučavničarstvo DeržičVulkanizerstvo FurlanPrva ligaHidroelektrarne na Spodnji SaviObčina BrežiceGostilna LesTUŠ market DušakFoto Rožman