Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2019 / 2020 skupina A
-
NTK Trbovlje AProsta ekipa6
NTK Tempo Velenje B5
NTK Tempo Velenje Atorek,1.10.20193
DTV Partizan Rimske Toplice8
Cinkarna Celjesreda,2.10.20193
NTK Vrhovo8
NTK Dobovačetrtek,3.10.20198
NTK Rogaška Crystal3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Aponedeljek,30.9.20199
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A2
DTV Partizan Rimske Toplicepetek,11.10.20198
NTK Tempo Velenje A3
NTK Vrhovosreda,9.10.20198
NTK Trbovlje A3
Cinkarna Celjesreda,9.10.20197
NTK Tempo Velenje B4
NTK Rogaška Crystaltorek,8.10.2019
NTK DobovaProsta ekipa5
Cinkarna Celje6
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,16.10.2019
NTK Tempo Velenje AProsta ekipa3
DTV Partizan Rimske Toplice8
NTK Tempo Velenje Bsreda,16.10.20194
NTK Dobova7
NTK Trbovlje Asreda,16.10.20196
NTK Vrhovo5
NTK Rogaška Crystalčetrtek,17.10.2019
NTK Rogaška CrystalProsta ekipa9
NTK Trbovlje A2
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,23.10.20199
NTK Vrhovo2
DTV Partizan Rimske Toplicečetrtek,24.10.20199
NTK Tempo Velenje A2
NTK Dobovasreda,23.10.20198
NTK Tempo Velenje B3
Cinkarna Celjetorek,22.10.20199
NTK Dobova2
NTK Rogaška Crystalsreda,6.11.20196
Cinkarna Celje5
NTK Vrhovosreda,6.11.2019
NTK Tempo Velenje A
NTK Trbovlje Asreda,6.11.2019
DTV Partizan Rimske TopliceProsta ekipa11
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A0
NTK Tempo Velenje Bpetek,8.11.201911
NTK Trbovlje A0
NTK Tempo Velenje Bsreda,13.11.2019
Cinkarna CeljeProsta ekipa5
NTK Rogaška Crystal6
NTK Tempo Velenje Aponedeljek,11.11.20194
NTK Vrhovo7
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Ačetrtek,14.11.20192
DTV Partizan Rimske Toplice9
NTK Dobovasreda,13.11.201911
NTK Tempo Velenje A0
DTV Partizan Rimske Toplicesreda,20.11.2019
ŠD Elin Rudnik Hrastnik AProsta ekipa3
NTK Rogaška Crystal8
NTK Trbovlje Aponedeljek,18.11.20199
NTK Dobova2
Cinkarna Celjesreda,20.11.20198
NTK Tempo Velenje B3
NTK Vrhovotorek,19.11.20196
NTK Dobova5
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,27.11.20192
DTV Partizan Rimske Toplice9
NTK Rogaška Crystalsreda,27.11.2019
NTK Tempo Velenje BProsta ekipa6
Cinkarna Celje5
NTK Tempo Velenje Asreda,27.11.201911
NTK Trbovlje A0
NTK Vrhovosreda,27.11.20191
NTK Tempo Velenje B10
NTK Dobovatorek,3.12.20190
DTV Partizan Rimske Toplice11
NTK Trbovlje Asreda,4.12.20192
NTK Tempo Velenje A9
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,4.12.2019
NTK VrhovoProsta ekipa6
NTK Rogaška Crystal5
Cinkarna Celjeponedeljek,2.12.20198
NTK Dobova3
NTK Vrhovosreda,8.1.20209
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A2
NTK Rogaška Crystalpetek,10.1.2020
NTK Trbovlje AProsta ekipa10
NTK Tempo Velenje A1
NTK Tempo Velenje Bsreda,8.1.202010
Cinkarna Celje1
DTV Partizan Rimske Toplicesreda,8.1.20204
Cinkarna Celje7
NTK Trbovlje Asreda,15.1.20209
NTK Rogaška Crystal2
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,13.1.2020
NTK DobovaProsta ekipa4
DTV Partizan Rimske Toplice7
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,15.1.20204
NTK Vrhovo7
NTK Tempo Velenje Ačetrtek,16.1.2020
NTK Tempo Velenje AProsta ekipa8
NTK Tempo Velenje B3
DTV Partizan Rimske Toplicetorek,21.1.20208
NTK Trbovlje A3
NTK Dobovasreda,22.1.20206
NTK Rogaška Crystal5
NTK Vrhovoponedeljek,20.1.20205
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A6
Cinkarna Celjepetek,24.1.20202
DTV Partizan Rimske Toplice9
NTK Vrhovosreda,29.1.20206
NTK Dobova5
NTK Tempo Velenje Asreda,29.1.20208
Cinkarna Celje3
NTK Tempo Velenje Bsreda,29.1.2020
NTK Rogaška CrystalProsta ekipa
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A
NTK Trbovlje Apetek,31.1.2020
NTK Vrhovo
Cinkarna Celječetrtek,5.3.20208
NTK Trbovlje A3
NTK Tempo Velenje Asreda,4.3.2020
DTV Partizan Rimske Toplice
Stanje lestvice po 14. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Trbovlje A 10 10 0 88 22 20 2. NTK Dobova 12 9 3 83 49 18 3. ŠD Elin Rudnik Hrastnik A 12 8 4 80 52 16 4. Cinkarna Celje 12 6 6 66 66 12 5. NTK Tempo Velenje B 13 6 7 56 87 12 6. NTK Tempo Velenje A 11 6 5 71 50 12 7. NTK Rogaška Crystal 12 5 7 61 71 10 8. NTK Vrhovo 12 3 9 54 78 6 9. DTV Partizan Rimske Toplice 12 0 12 24 108 0
Lestvica posameznikov po 14. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Primož Gajšek 33 29 4 91 40 1331 1053 2. Tomaž Limbek 36 28 8 92 47 1387 1156 3. Damir Škerl 36 27 9 88 47 1337 1093 4. Luka Selan 30 26 4 84 26 1118 889 5. Ivan Zera 33 20 13 78 49 1205 1024 6. Rok Oplotnik 27 19 8 64 37 987 815 7. Darjan Vizjak 21 18 3 56 18 749 574 8. Zoran Gajšek 33 18 15 64 62 1219 1152 9. Janez Pejovnik 33 18 15 63 59 1102 1087 10. Silvo Vižintin 33 17 16 64 61 1175 1176 11. Aljaž Klenovšek 36 17 19 69 66 1208 1249 12. Fredi Vodušek 31 16 15 65 56 1123 1093 13. Aleš Knez 36 16 20 65 74 1271 1252 14. Dejan Fridrih 17 14 3 48 20 697 586 15. Blaž Vodlan 14 13 1 41 17 591 478 16. Edvard Vecko 18 13 5 45 20 651 497 17. Tadej Vodušek 12 12 0 36 9 489 344 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Damjan Krulc 27 12 15 43 58 880 972 19. Aleksander Sašo Ivanovski 27 11 16 44 54 879 907 20. Miran Filipančič 32 11 21 50 70 1006 1112 21. Matevž Žgank 18 10 8 38 32 688 604 22. Gorazd Štor 21 10 11 41 41 745 749 23. Bojan Pavič 9 9 0 27 0 307 171 24. Gregor Baškovč 17 9 8 33 30 580 569 25. Andrej Potrbin 18 9 9 41 33 711 666 26. Marko Kosem 27 8 19 43 62 891 993 27. Riki Lešnik 23 7 16 27 55 691 829 28. Janez Škerlak 29 7 22 37 72 895 1044 29. Žiga Gričar 18 6 12 24 42 557 623 30. Andrej Brili 22 6 16 24 53 620 758 31. Erih Gunther 9 5 4 19 15 311 297 32. Krešimir Maras 6 4 2 16 8 233 189 33. Aleksander Poropat 6 4 2 15 8 232 203 34. Vlado Potočnik 12 4 8 18 24 352 388 35. Slavko Kovač 22 4 18 20 57 617 781 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Martin Tramšek 33 4 29 22 94 856 1236 37. Primož Pevcin 15 3 12 16 39 412 559 38. Janez Jontez 1 1 0 3 0 33 18 39. Roman Štefanko 7 1 6 3 19 140 237 40. Igor Balažek 14 1 13 6 40 275 492 41. Bogdan Petek 24 1 23 11 70 550 866 42. Matej Cvetko 1 0 1 2 3 40 47 43. Zoran Bračun 1 0 1 1 3 30 39 44. Mirko Petek 2 0 2 2 6 63 84 45. Damijan Novakovič 3 0 3 3 9 80 119 46. Marjan Ulaga 6 0 6 2 18 136 221 47. Aleš Vidic 7 0 7 0 21 74 233
Lestvica dvojic po 14. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Ivan Zera 21 14 7 52 30 804 698 2. Luka Selan 16 11 5 38 25 646 595 3. Edhem Ibrahimović 9 9 0 27 5 340 238 4. Rok Oplotnik 10 9 1 28 11 399 318 5. Janez Pejovnik 11 9 2 29 13 426 346 6. Silvo Vižintin 15 9 6 31 31 571 598 7. Aljaž Klenovšek 17 9 8 34 34 648 660 8. Damir Škerl 18 9 9 37 34 672 643 9. Damjan Krulc 14 8 6 29 30 542 575 10. Tomaž Limbek 16 8 8 36 30 616 605 11. Zoran Gajšek 12 7 5 29 21 482 446 12. Primož Gajšek 13 7 6 28 23 512 474 13. Tadej Vodušek 6 6 0 18 6 248 167 14. Andrej Potrbin 8 6 2 21 8 299 229 15. Marko Kosem 11 6 5 20 25 405 422 16. Edvard Vecko 6 5 1 17 6 243 171 17. Gorazd Štor 8 5 3 16 13 291 287 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Matevž Žgank 10 5 5 18 18 336 323 19. Andrej Brili 12 5 7 22 22 406 386 20. Miran Filipančič 13 5 8 25 28 497 505 21. Erih Gunther 4 4 0 12 2 149 90 22. Darjan Vizjak 5 4 1 14 9 235 210 23. Dejan Fridrih 8 4 4 14 14 267 268 24. Žiga Gričar 9 4 5 19 18 358 362 25. Riki Lešnik 10 4 6 18 22 375 377 26. Slavko Kovač 10 4 6 16 25 360 383 27. Fredi Vodušek 12 4 8 18 29 443 461 28. Bojan Pavič 4 3 1 11 3 147 116 29. Vlado Potočnik 4 3 1 10 8 172 149 30. Gregor Baškovč 5 3 2 11 9 186 179 31. Martin Tramšek 12 3 9 13 30 369 455 32. Aleš Knez 17 3 14 21 45 532 686 33. Damijan Novakovič 4 2 2 7 9 155 150 34. Igor Balažek 6 2 4 8 16 203 231 35. Aleksander Sašo Ivanovski 8 2 6 11 18 242 297 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Janez Škerlak 14 2 12 12 38 421 532 37. Matej Cvetko 2 1 1 3 3 44 57 38. Aleksander Poropat 3 1 2 5 6 104 112 39. Krešimir Maras 3 1 2 5 7 109 120 40. Blaž Vodlan 4 1 3 8 11 178 186 41. Primož Pevcin 5 1 4 6 12 153 191 42. Bogdan Petek 1 0 1 2 3 41 54 43. Roman Štefanko 2 0 2 1 6 46 71 44. Aleš Vidic 5 0 5 4 15 117 198 45. Marjan Ulaga 5 0 5 2 15 111 181 46. Mirko Petek 8 0 8 4 24 196 294
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Hidroelektrarne na Spodnji SaviPrva ligaGostilna LesVulkanizerstvo FurlanPekarstvo Dean Klemenčič s.p.Občina BrežiceARtisk | Aleksander Rožman s.p.Terme ČatežLokal KrškoBubka BarKjučavničarstvo DeržičFoto MolanProdaja vin: Janko in Martina MatjašičSL InženiringTUŠ market DušakKmetijska trgovina CerjakOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeKrajevna skupnost DobovaFoto Rožman