Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2019 / 2020 skupina A
-
NTK Trbovlje AProsta ekipa6
NTK Tempo Velenje B5
NTK Tempo Velenje Atorek,1.10.20193
DTV Partizan Rimske Toplice8
Cinkarna Celjesreda,2.10.20193
NTK Vrhovo8
NTK Dobovačetrtek,3.10.20198
NTK Rogaška Crystal3
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Aponedeljek,30.9.20199
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A2
DTV Partizan Rimske Toplicepetek,11.10.20198
NTK Tempo Velenje A3
NTK Vrhovosreda,9.10.20198
NTK Trbovlje A3
Cinkarna Celjesreda,9.10.20197
NTK Tempo Velenje B4
NTK Rogaška Crystaltorek,8.10.2019
NTK DobovaProsta ekipa5
Cinkarna Celje6
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,16.10.2019
NTK Tempo Velenje AProsta ekipa3
DTV Partizan Rimske Toplice8
NTK Tempo Velenje Bsreda,16.10.20194
NTK Dobova7
NTK Trbovlje Asreda,16.10.20196
NTK Vrhovo5
NTK Rogaška Crystalčetrtek,17.10.2019
NTK Rogaška CrystalProsta ekipa9
NTK Trbovlje A2
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,23.10.20199
NTK Vrhovo2
DTV Partizan Rimske Toplicečetrtek,24.10.20199
NTK Tempo Velenje A2
NTK Dobovasreda,23.10.20198
NTK Tempo Velenje B3
Cinkarna Celjetorek,22.10.20199
NTK Dobova2
NTK Rogaška Crystalsreda,6.11.20196
Cinkarna Celje5
NTK Vrhovosreda,6.11.2019
NTK Tempo Velenje A
NTK Trbovlje Asreda,6.11.2019
DTV Partizan Rimske TopliceProsta ekipa11
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A0
NTK Tempo Velenje Bpetek,8.11.201911
NTK Trbovlje A0
NTK Tempo Velenje Bsreda,13.11.2019
Cinkarna CeljeProsta ekipa5
NTK Rogaška Crystal6
NTK Tempo Velenje Aponedeljek,11.11.20194
NTK Vrhovo7
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Ačetrtek,14.11.20192
DTV Partizan Rimske Toplice9
NTK Dobovasreda,13.11.201911
NTK Tempo Velenje A0
DTV Partizan Rimske Toplicesreda,20.11.2019
ŠD Elin Rudnik Hrastnik AProsta ekipa3
NTK Rogaška Crystal8
NTK Trbovlje Aponedeljek,18.11.20199
NTK Dobova2
Cinkarna Celjesreda,20.11.20198
NTK Tempo Velenje B3
NTK Vrhovotorek,19.11.20196
NTK Dobova5
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,27.11.20192
DTV Partizan Rimske Toplice9
NTK Rogaška Crystalsreda,27.11.2019
NTK Tempo Velenje BProsta ekipa6
Cinkarna Celje5
NTK Tempo Velenje Asreda,27.11.201911
NTK Trbovlje A0
NTK Vrhovosreda,27.11.20191
NTK Tempo Velenje B10
NTK Dobovatorek,3.12.20190
DTV Partizan Rimske Toplice11
NTK Trbovlje Asreda,4.12.20192
NTK Tempo Velenje A9
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,4.12.2019
NTK VrhovoProsta ekipa6
NTK Rogaška Crystal5
Cinkarna Celjeponedeljek,2.12.20198
NTK Dobova3
NTK Vrhovosreda,8.1.20209
ŠD Elin Rudnik Hrastnik A2
NTK Rogaška Crystalpetek,10.1.2020
NTK Trbovlje AProsta ekipa10
NTK Tempo Velenje A1
NTK Tempo Velenje Bsreda,8.1.202010
Cinkarna Celje1
DTV Partizan Rimske Toplicesreda,8.1.20204
Cinkarna Celje7
NTK Trbovlje Asreda,15.1.20209
NTK Rogaška Crystal2
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,13.1.2020
NTK DobovaProsta ekipa4
DTV Partizan Rimske Toplice7
ŠD Elin Rudnik Hrastnik Asreda,15.1.20204
NTK Vrhovo7
NTK Tempo Velenje Ačetrtek,16.1.2020
NTK Tempo Velenje A
Stanje lestvice po 12. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Trbovlje A 9 9 0 80 19 18 2. NTK Dobova 10 7 3 68 42 14 3. ŠD Elin Rudnik Hrastnik A 11 7 4 73 48 14 4. NTK Tempo Velenje A 9 6 3 63 36 12 5. NTK Tempo Velenje B 11 6 5 49 72 12 6. NTK Rogaška Crystal 11 5 6 59 62 10 7. Cinkarna Celje 11 5 6 58 63 10 8. NTK Vrhovo 11 2 9 45 76 4 9. DTV Partizan Rimske Toplice 11 0 11 22 99 0
Lestvica posameznikov po 12. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Tomaž Limbek 33 27 6 87 41 1279 1061 2. Luka Selan 27 23 4 75 24 1004 807 3. Primož Gajšek 27 23 4 73 35 1085 879 4. Damir Škerl 30 22 8 71 39 1083 891 5. Ivan Zera 27 19 8 68 33 980 763 6. Rok Oplotnik 27 19 8 64 37 987 815 7. Zoran Gajšek 27 17 10 55 45 992 875 8. Janez Pejovnik 27 16 11 55 43 895 851 9. Darjan Vizjak 18 15 3 47 16 636 498 10. Silvo Vižintin 30 15 15 57 58 1073 1092 11. Aljaž Klenovšek 33 15 18 61 62 1098 1147 12. Dejan Fridrih 17 14 3 48 20 697 586 13. Aleš Knez 33 14 19 59 68 1163 1150 14. Edvard Vecko 18 13 5 45 20 651 497 15. Tadej Vodušek 12 12 0 36 9 489 344 16. Fredi Vodušek 25 12 13 51 45 895 879 17. Damjan Krulc 27 12 15 43 58 880 972 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Aleksander Sašo Ivanovski 27 11 16 44 54 879 907 19. Miran Filipančič 29 11 18 49 61 942 1005 20. Blaž Vodlan 11 10 1 32 13 454 364 21. Bojan Pavič 9 9 0 27 0 307 171 22. Matevž Žgank 15 8 7 30 29 577 518 23. Andrej Potrbin 15 7 8 33 28 585 553 24. Gorazd Štor 18 7 11 32 40 637 675 25. Riki Lešnik 23 7 16 27 55 691 829 26. Gregor Baškovč 11 6 5 21 19 367 351 27. Andrej Brili 22 6 16 24 53 620 758 28. Janez Škerlak 23 6 17 30 55 697 804 29. Erih Gunther 9 5 4 19 15 311 297 30. Žiga Gričar 15 5 10 20 34 448 506 31. Marko Kosem 24 5 19 34 60 781 916 32. Krešimir Maras 6 4 2 16 8 233 189 33. Aleksander Poropat 6 4 2 15 8 232 203 34. Martin Tramšek 30 4 26 21 85 788 1132 35. Slavko Kovač 16 3 13 17 42 477 589 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Vlado Potočnik 9 2 7 10 21 250 306 37. Primož Pevcin 12 2 10 11 33 318 454 38. Janez Jontez 1 1 0 3 0 33 18 39. Roman Štefanko 7 1 6 3 19 140 237 40. Igor Balažek 14 1 13 6 40 275 492 41. Bogdan Petek 22 1 21 10 64 500 793 42. Damijan Novakovič 1 0 1 2 3 44 45 43. Matej Cvetko 1 0 1 2 3 40 47 44. Mirko Petek 2 0 2 2 6 63 84 45. Marjan Ulaga 6 0 6 2 18 136 221 46. Aleš Vidic 6 0 6 0 18 57 198
Lestvica dvojic po 12. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Ivan Zera 18 11 7 43 27 680 595 2. Luka Selan 15 10 5 35 24 607 562 3. Edhem Ibrahimović 9 9 0 27 5 340 238 4. Rok Oplotnik 10 9 1 28 11 399 318 5. Damir Škerl 14 8 6 31 24 531 489 6. Damjan Krulc 14 8 6 29 30 542 575 7. Silvo Vižintin 14 8 6 28 31 538 579 8. Aljaž Klenovšek 15 8 7 30 30 581 585 9. Janez Pejovnik 9 7 2 23 11 340 272 10. Primož Gajšek 11 7 4 25 17 437 386 11. Tomaž Limbek 15 7 8 33 29 574 570 12. Tadej Vodušek 6 6 0 18 6 248 167 13. Andrej Potrbin 7 6 1 20 5 263 185 14. Edvard Vecko 6 5 1 17 6 243 171 15. Andrej Brili 12 5 7 22 22 406 386 16. Erih Gunther 4 4 0 12 2 149 90 17. Darjan Vizjak 4 4 0 12 6 188 158 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Gorazd Štor 7 4 3 13 12 248 258 19. Dejan Fridrih 8 4 4 14 14 267 268 20. Zoran Gajšek 9 4 5 20 16 340 323 21. Marko Kosem 9 4 5 14 23 324 365 22. Riki Lešnik 10 4 6 18 22 375 377 23. Miran Filipančič 11 4 7 21 24 423 431 24. Bojan Pavič 4 3 1 11 3 147 116 25. Žiga Gričar 8 3 5 16 18 320 332 26. Matevž Žgank 8 3 5 12 17 255 264 27. Slavko Kovač 8 3 5 12 21 289 312 28. Fredi Vodušek 9 3 6 14 22 338 356 29. Martin Tramšek 11 3 8 13 27 350 422 30. Aleš Knez 16 3 13 21 42 513 653 31. Gregor Baškovč 3 2 1 8 5 120 113 32. Vlado Potočnik 3 2 1 7 6 124 111 33. Damijan Novakovič 3 2 1 6 6 123 111 34. Igor Balažek 6 2 4 8 16 203 231 35. Aleksander Sašo Ivanovski 8 2 6 11 18 242 297 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Janez Škerlak 11 2 9 10 29 329 412 37. Blaž Vodlan 2 1 1 5 5 95 90 38. Matej Cvetko 2 1 1 3 3 44 57 39. Aleksander Poropat 3 1 2 5 6 104 112 40. Krešimir Maras 3 1 2 5 7 109 120 41. Primož Pevcin 4 1 3 5 9 125 149 42. Bogdan Petek 1 0 1 2 3 41 54 43. Roman Štefanko 2 0 2 1 6 46 71 44. Marjan Ulaga 4 0 4 0 12 73 133 45. Aleš Vidic 5 0 5 4 15 117 198 46. Mirko Petek 7 0 7 2 21 158 246
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Lokal KrškoKjučavničarstvo DeržičVulkanizerstvo FurlanHidroelektrarne na Spodnji SaviBubka BarProdaja vin: Janko in Martina MatjašičPekarstvo Dean Klemenčič s.p.Krajevna skupnost DobovaFoto RožmanTerme ČatežARtisk | Aleksander Rožman s.p.Občina BrežiceKmetijska trgovina CerjakOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeTUŠ market DušakFoto MolanGostilna LesPrva ligaSL Inženiring